На Закарпатті прикордонники виявили кілька груп іноземців, які намагалися нелегально потрапити до ЄС

У відомстві зазначили, що вдень 30 жовтня, перед виявленням іноземців, прикордонники отримали інформацію від оперативно-розшукового підрозділу, про можливу спробу трьох громадян Алжиру нелегально перетнути кордон.
"Надвечір на околиці населеного пункту Завосино на Великоберезнянщині прикордонникам вдалося виявити вказаний оперативниками транспортний засіб. У салоні автомобіля перебували троє чоловіків. Водій мав при собі закордонний паспорт громадянина Алжиру. Двоє пасажирів документів при собі не мали, однак також назвалися алжирцями", – йдеться у повідомленні прикордонників.
Також, у інформації відомства зазначили, що в одному з мобільних терміналів іноземців прикордонники виявили прокладений попередній маршрут руху з України до Словацької Республіки.
Чоловіків доставили до прикордонного підрозділу, де склали адміністративні матеріали за незаконний перетин кордону (ч.2 ст.204–1 КУпАП), за це передбачено штраф розміром від 3400 до 8500 грн, або адмінарешт на 15 діб, а також за порушення іноземцями правил перебування в Україні (ст.203 КУпАП), відповідальність за це – штраф від 510 до 850 грн. На водія автомобіля також склали адмінматеріал за незаконне перевезення іноземців територією України (ст.206 КУпАП), за це передбачено штраф від 5100 до 8500 грн.
Інший випадок трапився вночі 30 жовтня поблизу кордону з Угорщиною. Прикордонники Мукачівського загону виявили трьох іноземців з Туреччини поблизу села Дийда.
"Прикордонники з’ясували, що затримані є родичами. 39-річна мати та двоє її дітей 2003 та 2004 року народження, на початку жовтня в законний спосіб прибули на територію України", – повідомили у прикордонній службі.
На іноземців прикордонники склали адмінматеріали за спробу незаконного перетину кордону (ч.2 ст. 204-1 КУпАП), за що передбачено штраф розміром від 3400 до 8500 грн, або адмінарешт на 15 діб.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Серця під надійним контролем: Закарпатському кардіоцентру планують закупити новий ангіограф
- Нова сцена і нова вистава: подвійна подія у Закарпатському драмтеатрі
- На Рахівщині гірські рятувальники допомогли подружжю з Одещини
- За незаконну порубку дерев прокуратура вимагає відшкодувати 11,8 млн грн
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Перші в області: в Ужгороді народилися двійнята після повного циклу екстракорпорального запліднення за програмою НСЗУ
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставковий проєкт «Вертикалі»
- Рятувальники запобігли знищенню надвірної споруди та перекиданню вогню на житловий будинок на Мукачівщині
- Гепатит А на Тячівщині став причиною розгортання профілактичних заходів серед населення громади
- «Бізнес» на незаконному видобутку гравію біля дамби у Виноградові: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- СБУ та Нацполіція викрили чергових ділків на підпільній торгівлі зброєю
- На Закарпатті – погіршення погоди та підняття рівня води у річках
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини

До цієї новини немає коментарів