ДТП на Берегівщині: постраждав неповнолітній водій та ще троє пасажирів (ФОТО)

Співробітники поліції швидко встановили, що дорожньо-транспортна пригода трапилася в селі Великі Ком’яти. Автомобіль марки «Volkswagen Caddy» з’їхав у кювет, де зіткнувся з бетонним містком приватного дворогосподарства.
За кермом знаходився 17-річний мешканець села Боржавське, крім нього в машині перебувало двоє 18-річних хлопців та одноліток водія. Усі пасажири – мешканці села Великі Ком’яти.
Поліцейські з’ясували, що хлопець керував машиною своїх батьків. Наразі встановлюються обставини, за яких неповнолітній отримав доступ до керування транспортним засобом.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесне ушкодження. Автомобіль вилучено та поміщено на спецмайданчик поліції.
Слідство у справі триває.
Поліція Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На об'їзній Ужгорода патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 70 водіїв, які покинули місце ДТП
- Мешканців Бахмута, які зараз проживають на Закарпатті, запрошують на зустріч з Бахмутською МВА в Ужгороді
- На Мукачівщині згоріла господарська будівля: господарі втратили живність і майно
- «До дівчат на Паску»: поблизу кордону зі Словаччиною затримали двійко правопорушників
- Ужгородський скансен запрошує на ювілейну виставку робіт відомої української керамістки Віри Томашевської «50 років творчості»
- Родина із Дніпропетровщини отримала новий дім на Закарпатті
- Пожежа на Мукачівщині: згорів причіп із деревним вугіллям
- Нетверезий водій у Мукачеві вчинив ДТП: драгер показав 2.92 проміле
- Допустив зіткнення з авто, скоїв наїзд на пішохода та втік: поліція Ужгорода затримала нетверезого водія
- На Закарпатті з початку року сталося 1230 пожеж
- У Мукачеві патрульні оштрафували водія-порушника на понад 75 тис. грн
- Голова Закарпатської ОВА відвідав 414 окрему бригаду безпілотних систем, відому всім як «Птахи Мадяра»
- На Закарпатті поліція затримала двох підозрюваних у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень потерпілим
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Хотів завезти в Україну «чужі» 40 тисяч доларів без декларування
- Групу «туристів» зняли з високогірного маршруту прикордонники на Закарпатті
- Майже 9 тисяч водіїв цьогоріч порушили швидкісний режим на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів