Депутати Закарпатської облради зареєстрували вимогу про позачергову сесію 25 листопада

За словами депутата Закарпатської облради від партії "Рідне Закарпаття" Володимира Чубірка, для такого рішення є три причини: "цього хотів і сам Василь Іванчо", який виконує повноваження голови обласної ради; після замінування, продовження сесії повинне було відбутися 25 листопада; а також, щоб унеможливити імовірність переносу сесії на пізнішу дату.
Депутати написали вимогу провести позачергове засідання сесії сьогодні, 18 листопада, однак, з поправкою на термін підписання (5 днів).
За словами Володимира Чубірка, депутатів обурило те, що Василь Іванчо переніс друге пленарне засідання, поки перше ще не закінчилося:
"Вона закінчилася таким чином, що будівля була замінована. Ми не могли навіть ухвалити рішення про перенесення другого пленарного засідання, а вже почався розгляд питання денного про обрання голови і прийшла засідати лічильна комісія. У той момент нас паралізували. Ми зробили перерву до вчорашнього дня, 17 листопада, але тоді всередину потрапити не змогли. Це був правовий колапс. В нас на 25 листопада можуть зійтися три сесії: одна позачергова, яка не завершена, на ній ми звільнили Петрова і прийняли рішення "по ковіду", друга, на якій ми просимо звільнити Іванча та третя чергова.", – розповів у коментарі Суспільному Володимир Чубірко.
.jpg)
Також, 31 депутат Закарпатської обласної ради підписав звернення про відсторонення Василя Іванча з посади виконувача повноважень голови облради.
.jpg)
Василь Іванчо каже, що діятиме за Регламентом Закарпатської обласної ради:
"Перше звернення про скликання сесії на 11-ту годину 18 листопада, тобто на сьогодні, зареєстроване у канцелярії о 10:43. За 17 хвилин до того моменту, як вони ніби хотіли скликати сесію. Що каже регламент Закарпатської обласної ради? Регламент каже, що після отримання такого звернення особа, яка має повноваження на скликання сесії має 5 робочих днів на її скликання. Відповідно до цієї вимоги регламенту я і буду діяти. Скликати сесію на четвер, 25 листопада, нам не потрібно, оскільки на цей день скликано вже дві сесії. Якщо є якесь питання, яке хтось хоче розглянути, а є незакрита сесія, то питання включають у порядок денний сесії, яка сьогодні триває. Так сьогодні говорить наш Регламент", – розповів у коментарі Суспільному Василь Іванчо.
.jpg)
Cуспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- На Закарпатті зареєстровано випадок теніаринхозу: що варто знати про «непроханих гостей» у вашому організмі?
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта

До цієї новини немає коментарів