Успіхи юного закарпатця. Кирил Салов може потрапити у Збірну України з плавання (ВІДЕО)

19 листопада в Ужгороді відбулися обласні змагання з плавання. Серед учасників був учень Мукачівської школи №20 Кирил Салов, який наразі досяг таких результатів, що цілком має шанси потрапити у Збірну України.
Хлопчик навчається в 5-му класі, старанно відноситься до навчання і спорту. Мама Кирила розповідає, що надзвичайно пишається сином, адже вже в такому юному віці йому вдалося проявити себе та обрати ціль. Мрія хлопчика потрапити до Збірної України. На сьогоднішній день він вже є учасником та переможцем багатьох змагань з плавання. Кирил впевнено та вільно відчуває себе у воді, демонструє професійні навики з плавання. Юний спортсмен планує розвиватися й далі в цьому напрямку та досягати нових вершин. Детальніше дивіться в сюжеті:
Телекомпанія М-студіо
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- Закарпатка крокуватиме із табличкою «Ukraine» за зимових Олімпійських іграх-2026
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- Закарпатець виборов золото чемпіонату України U23 з греко-римської боротьби
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- Закарпатська спортсменка стала чемпіонкою Європи з біатлону!
- Успішний виступ юних закарпатських дзюдоїстів – шість призових місць на міжнародному турнірі
- П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди у лижних видах спорту на зимову Олімпіаду-2026
- Закарпатка Аннамарі Данча – у ТОП-10 на етапі Кубка світу в Банско!
- 12-річний силач з Мукачівщини Василь Маєвський тричі встановив світовий рекорд
- 31 січня в Ужгороді – «Ігри воїнів Карпат». Встигніть зареєструватися!
- Історичний тріумф: закарпатець став першим юніором України з нормативом майстра спорту міжнародного класу
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- Закарпатська спортсменка здобула бронзу на Чемпіонаті світу з повітряної гімнастики

До цієї новини немає коментарів