В Ужгороді відбувся щорічний турнір "Кубок на призи Діда Мороза"

В Ужгороді відбувся щорічний турнір "Кубок на призи Діда Мороза"
Щорічний турнір "Кубок на призи Діда Мороза" з боксу серед дітей 2008 року народження і молодше відбувся сьогодні в Ужгороді. Участь у змаганнях узяли команди з усієї області (зокрема Ужгорода, Мукачева, Чопа, Берегова, Сваляви, Хуста, Іршави, а також села Лопухів, що на Тячівщині) – загалом сотня учасників.

 

До відкриття турніру долучилися поважні гості: заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін, начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Нацполіції України в Закарпатській області Андрій Курта, президент Федерації боксу в Закарпатській області Микола Жолтані, президент Ужгородської федерації боксу Степан Молнар.

Заступник міського голови Василь Гомонай привітав учасників змагань, відзначив їхні старання впродовж року, побажав усіх благ напередодні новорічно-різдвяних свят і наснаги на наступний спортивний рік. Відзначив Василь Васильович і старання тренерів, які прививають молоді любов до спорту та здорового способу життя, подякував організаторам за проведення змагань, які вже стали доброю зимовою традицією в Ужгороді, міській та обласній федераціям боксу – за розвиток цього виду спорту.

Турнір відбувся за сприяння Ужгородської міської ради.

Пресслужба Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів