Через паводок на Закарпатті чоловік ледь не загинув у власному авто (ВІДЕО)

О 09:28 05 січня до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили, що на околиці м. Хуст, внаслідок підйому рівня води в річці Ріка, у водяний полон потрапив автомобіль Audi 100. Про це повідомив сам керманич легковика. Коли його іномарку стрімка течія почала відносити на середину річки, чоловік зумів вибратися на берег та негайно повідомити про все, що сталося, на “101”.
Для вивільнення транспортного засобу поспішили бійці ДСНС 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст та водолазно-рятувальне відділення загону спецпризначення. За допомогою спеціального буксирувального обладнання підтоплений транспортний засіб витягнули з води.
ГУ ДСНС України у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті викрито масштабні бюджетні махінації з вирощування кукурудзи в аграрному інституті: завдано майже пів мільйона збитків
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Військовослужбовці 128-ї бригади та 15 ОГШБ отримали високі відомчі відзнаки
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- Рятувальники Закарпаття ліквідували наслідки російської атаки
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- На Закарпатті підтверджено законність вироку вітчиму, який довів падчерку до самогубства
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення

До цієї новини немає коментарів