Чемпіонат області з самбо зібрав в Ужгороді близько сотні спортсменів

Чемпіонат області з самбо зібрав в Ужгороді близько сотні спортсменів
15 січня у ПАДІЮНі  пройшов чемпіонат області з самбо серед юнаків (2004-2006) та юніорів (2001-2003), відбір до збірної області для участі у Чемпіонаті України. Зібралося близько 100 спортсменів із 4-х шкіл області: КЗ «ДЮСШ №1», ЗОДЮСШ, ДЮСШ Холмківської ОТГ, ГО «Тотем» Іршава.

 

Чемпіонами у своїх вікових групах та вагових категоріях стали:

Камінський Андрій, Субота Іван, Тимошкін Артур, Фаньо Геннадій, Багіров Заур, Штефаняк Артем, Маркаков Василь, Бецаніч Владислав, Сухова Олександра, Котляр Валерія, Ігнатоля Катерина, Волосянко Анастасія, Хом'ячкова Олександра, Черняк Катерина, Томаш Вадим.

Нагородження проводили гості та організатори змагань: Мірзалієв Руслан Маарифович – віце-президент Федерації самбо України, учасник Олімпійських ігор з дзюдо у Сіднеї 2000, призер кубків світу з дзюдо, чемпіон України з дзюдо та самбо; Молнар Степан Стефанович – президент Федерації самбо Закарпатської області, директор обласної ДЮСШ, бронзовий призер чемпіонату світу з бойового самбо, чемпіон України з самбо; Муртазін Олег Анатолійович – начальник Управління спорту Закарпатської ОДА; Шерегій Андрій Андрійович - майстер спорту СРСР з дзюдо та самбо, тренер з дзюдо ЗОДЮСШ.

За медальними результатами командні місця розподілилися таким чином:

  1. КЗ «ДЮСШ №1»
  2. ДЮСШ Холмківської ВТГ
  3. ЗОДЮСШ
  4. ГО "Тотем".

 

17 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів