В Ужгороді засідала комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури. Що розглядали?

Всього до порядку денного включено майже 70 питань, серед них – зміни до низки чинних міських цільових програм, до бюджету територіальної громади Ужгорода на поточний рік, затвердження нових міських програм, врегулювання земельних відносин – надання дозволів на проведення експертних грошових оцінок та на розроблення проєктів землеустрою, приватизацію земельних ділянок шляхом викупу, внесення змін до детальних планів територій, затвердження містобудівної документації тощо.
Зупинилися більш детально на проєкті рішення про укладання договору суперфіцію земельної ділянки на вул. Марії Заньковецької. Депутатам доповіли про результати робочих зустрічей із представниками громадськості щодо будівництва на території парку «Перемога» (Кірпічка), у зв’язку з чим було запропоновано викласти окремі пункти проєкту у новій редакції. Зокрема, у пункті 1 Договору зазначити, що на нове будівництво урбан-парку на території парку «Перемога» в Ужгороді визначити площу що не перевищує 1,4 га, термін дії договору суперфіцію – до 1 листопада 2022 року, земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, після завершення будівництва припинити договір суперфіцію і передати новозбудовані елементи благоустрою на баланс департаменту міської інфраструктури, залучити у процесі робіт фахівця-орнітолога.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі



До теми
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- Встановлено організатора схеми заволодіння 2 га земель у курортній зоні на полонині Драгобрат – прокурори повідомили йому про підозру
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
- Ужгород сьогодні попрощався із 39-річним захисником, молодшим лейтенантом Артемом Коваленком
- Богдан Андріїв привітав піприємців із професійним святом та вручив грамоти
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив 45-й сезон виставкою
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- У межах Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 діє виставка електротранспорту від провідних виробників
До цієї новини немає коментарів