США передали на Закарпаття модульні будинки для тимчасового проживання

Будинки направлять у Київську область, котру 2 квітня наші ЗСУ звільнили від російської армії, — повідомив у своєму Telegram-каналі голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
.jpg)
"Ці будинки монтуються за лічені хвилини, швидко та легко транспортуються, мають усі необхідні елементи для поселення сімей на певний період", – повідомив Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
.jpg)
В Закарпатські ОВА додали: "Разом із заступником керівника Офісу Глави держави Ігорем Жовквою запропонували американським колегам розглянути можливість постачання та компактного розташування містечок із модульних будинків у регіонах, які сьогодні звільнені ЗС України від окупанта, і де люди залишилися без даху над головою через бомбардування".
Cуспільне Закарпаття
До теми
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Під час туристичного походу загинула 46-річна закарпатка
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- 73-річний чоловік, який заблукав у лісі на Мукачівщині, самостійно повернувся додому
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ блокувала чергову ухилянтську схему. Затриманий один із керівників відділу прикордонної служби
- 25 000$ за фіктивне працевлаштування з правом на відстрочку: на Закарпатті поліція викрила корупційну схему у приватному навчальному закладі
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Прокуратура з'ясовує обставини масового отруєння дітей у готелі на Закарпатті
- На Мукачівщині тривають пошуки 73-річного грибника
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- На Тячівщині чоловік впав із 20-метрової висоти в річку та вижив
- Поліція Берегова розслідує ДТП за участі «швидкої» та малолітнього хлопчика-пішохода
- Майже 1 мільйон доларів у схованці авто: жителя Ужгородщини судитимуть за контрабанду
- На Закарпатті перевізника оштрафують на понад 36 тисяч гривень за чужу чіп-картку та порушення режиму праці
- Контрабандний маршрут через Закарпаття перекрито: міжнародна спецоперація завершилася 20 затриманнями
- На фестивалі поблизу Шипоту собака напав на дівчину: постраждалу госпіталізували
- Через спалювання сухої трави травмувалася 69-річна закарпатка
- На Закарпатті у екслісничого, який самовільно збудував дачу в лісі, виявлено незадекларованого майна на 9,6 млн грн

До цієї новини немає коментарів