Президент України вручив Золоту Зірку Героя України заступнику командира 128 бригади

Президент України вручив Золоту Зірку Героя України заступнику командира 128 бригади
Урочиста церемонія відбулася в Білому залі Героїв України в Маріїнському палаці в Києві. Серед відзначених найвищою нагородою – і заступник командира бригади «Закарпатського легіону» Денис Чаюк.

 

Звання Героя України присвоєно полковнику Чаюку Денису Валентиновичу, заступнику командира 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, за особисту мужність та результативність у боях з окупантами, за знищення техніки й живої сили ворога. Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» військовослужбовцям ЗСУ, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин військових, удостоєних цього звання посмертно.

Глава держави наголосив, що для нього – велика честь ушанувати героїв, які є в нашій історії та завжди залишаються в нашій пам'яті. Адже вони виборюють для нас життя і свободу, можливість для мільйонів українців бути зі своїми рідними у своєму домі.

«Ми будемо завжди вдячні всім, хто став на захист нашої держави в цій війні, розв’язаній росією. І завжди будемо пам’ятати кожного й кожну, хто віддав життя за Україну й за кожного з нас», – зазначив Володимир Зеленський.

«росія сподівалася, що ми не вистоїмо й п’яти днів. Але завдяки героям, які є сьогодні тут і є серед нас, завдяки нашій єдності та прагненню жити вільно ми боремося», – сказав він.

Mukachevo.net

 

30 квітня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів