Річки Закарпаття повертаються в русла

Гідрологічний режим річок

 

За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології та Закарпатського обласного виробничого управління по меліорації і водному господарству минулої доби по області спостерігалась, вдень помірно тепла, вночі холодна, без опадів, погода. На річках продовжувалось зниження рівнів води, яке продовжиться і протягом доби.
Станом на 10 квітня у місті Чоп на річці Тиса зберігається ІІ-ий ступінь протипаводкового захисту, а на річці Латориця (район міста Чоп) зберігається ІІІ-ій ступінь протипаводкового захисту. Вода тут перебуває на заплаві, утримується у міждамбовому просторі. На інших ділянках річки Тиса та Латориця та притоках вода перебуває у корінних берегах.
Для запобігання підтоплень населених пунктів поверхневих стоком працюють 16 стаціонарних насосних станцій Берегівської та Латорицької осушних систем.

Всі служби працюють у режимі підвищеної готовності, працівниками облводгоспу відповідно до Регламентів співробітництва проводиться обмін даними з сусідніми державами – Словаччиною, Угорщиною та Румунією.
Найбільше зростання рівнів води за минулу добу зафіксовано на водомірному пості Ріка-Нижній Бистрий (+ 5 см), найбільший спад на водомірному пості Боржава-Шаланки (- 76 см), повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області.

 

11 квітня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів