Порошенко на BBC: наша єдність всередині країни - це ефективна зброя проти путіна

«Щодо президента Зеленського, то найбільш важливим є те, що сьогодні ми всі демонструємо єдність в Україні, адже це також ефективна зброя проти путіна. Адже путін розраховував підірвати зсередини стабільність та єдність в Україні. Нам вдалося зламати ці розрахунки путіна», - говорить Порошенко.
«З 24 лютого, дня, коли розпочалася війна, ми всі в Україні стоїмо пліч-о-пліч. І об?єднані ми не навколо якихось посад. Ми об?єднані навколо України. Всі ми сьогодні є солдатами, і президент Зеленський, і лідер опозиції Порошенко, і члени парламенту та уряду, волонтери та український народ. І саме це так само здивувало світ. Як здивували світ і українські Збройні сили, які вже 12 тижнів протистоять Росії», - наголошує Порошенко.
П’ятий президент неодноразово заявляв про важливість внутрішньої єдності в Україні задля перемоги над агресором. Виступаючи на саміті Європейської народної партії 10 березня, Порошенко зазначив: «Незважаючи на різні погляди, ми з президентом Зеленським сьогодні єдині, як ніколи об’єднані в боротьбі за Україну. Я відчуваю честь і відповідальність як п’ятий президент України, що стоїть за шостим президентом України, щоб забезпечити виконання його мандата і перемогти путіна».
20 березня з ефірі французького телеканалу BFMTV Порошенко сказав: «з 24 лютого ми живемо в іншому світі. І Україна демонструє ту єдність, яку путін від нас точно не очікував. До війни я був лідером опозиції і головним опонентом Зеленського. На сьогоднішній день з 24 числа я прийшов до Зеленського, протягнув йому свою руку і сказав, що зараз нас об’єднує Україна».
До теми
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- Близько 1000 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Закарпаття вперше відвідав голова офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у Львові
- Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»: як разом подолати трудові конфлікти — запрошують роботодавців
- Бізнес Закарпаття може скористатися грантовими можливостями програми «Горизонт Європа»
До цієї новини немає коментарів