Ужгородцям нагадують про обов'язок прибирати прилеглі території
В Ужгороді тривають роботи із впорядкування території міста: механізоване прибирання вулиць, покоси трави, зокрема борщівнику та амброзії, висадження літніх квітів, інформує департамент міської інфраструктури.
Нагадуємо, що суб'єкти господарювання, власники житлових та нежитлових приміщень, будівель та споруд зобов'язані викошувати траву, а також прибирати прилеглу територію.
За порушення правил благоустрою міста інспектори управління муніципальної варти складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення, за які передбачено штраф, наголошують у департаменті.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради











До теми
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
- Ужгород сьогодні попрощався із 39-річним захисником, молодшим лейтенантом Артемом Коваленком
- Богдан Андріїв привітав піприємців із професійним святом та вручив грамоти
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив 45-й сезон виставкою
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
До цієї новини немає коментарів