В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із членами делегації КМЄС в Україні

Про це йшлося сьогодні в Ужгородській міській раді на зустрічі за участю в.о. міського голови, заступника міського голови Вадима Борця, заступника міського голови Василя Пинзеника та членами делегації КМЄС в Україні – керівницею регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр (Німеччина), експертом із планування та звітності Енвером Ферхатовічем (Німеччина), політичним радником Томасом де Ріддером (Нідерланди).
У зустрічі також взяли участь начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, начальник відділу цивільного захисту населення управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення міськради Сергій Дмитрієв, експерт зі стратегічних комунікацій та медіа Олексій Тищук.
Вадим Борець розповів про поточну ситуацію в Ужгороді, відзначив, що вона стабільна і контрольована. Міська рада продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб – майже 3,5 тисячі ще проживають у комунальних закладах міста, їм надається й гуманітарна допомога – із тої, що наявна зараз, адже систематична допомога, яка була на початку повномасштабного вторгнення, практично припинилася. Загалом статус ВПО в Ужгороді отримали понад 24 тисячі людей. Йшлося також і про перспективи будівництва у місті житла для переселенців, адже більшість із тих, що залишилися, не мають, куди повертатися. Сторони обговорили, у яких напрямах продовжать співпрацю. Представники місії, зокрема, надаватимуть консультації, здійснюватимуть менторство, проводитимуть тренінги та надаватимуть обладнання для прокурорів, поліції й інших правоохоронних органів, щоб допомогти їм розслідувати міжнародні злочини.
Консультативна місія ЄС, як зазначалося, підтримує й солідарна з Україною у зв’язку із нічим не спровокованою агресією росії. А також вітає Україну із набуттям статусу кандидата у члени Європейського Союзу.
Ужгородська міська рада
До теми
- На захисті українського неба: як мобільні вогневі групи НГУ протидіють ворожим дронам
- «Найголовніший обов’язок батька — захистити дітей. Не лише своїх. Усіх дітей України». Історія військового Чопського прикордонного загону
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- Понад 50 донацій заради порятунку життів: історія почесної донорки із Чопського прикордонного загону
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Говерла за спиною, далі – Румунія: охорона кордону високо в горах
- Міжнародний день рисі: що загрожує одному з найрідкісніших і найпотаємніших хижаків України
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Собаку чи кота можуть забрати: за які порушення власникам тварин загрожує штраф до 5 тисяч гривень
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Коли турбота дає результати: як олені у центрі «Квасовець» обжили новий басейн
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Нюх, якому неможливо завадити: історія тандему прикордонника Олексія та його службового собаки
- Малюнки, екопоказ і сортування відходів: як в Ужгороді відзначили День охорони довкілля
- Ціни на продукти влітку: чого чекати українцям

До цієї новини немає коментарів