Цьогоріч на Закарпатті водіїв оштрафували на понад 33 млн за п'яне керування

В пресслужбі патрульної поліції Закарпаття розповіли, скільки п'яних водіїв інспектори виявили за 10 місяців 2022 року.
Від початку року закарпатські патрульні зафіксували 1351 випадок керування у стані наркотичного або алкогольного сп‘яніння.
Загальна сума штрафів, яку мають сплатити порушники склала 33 286 000 гривень. Зокрема:
- 984 випадки за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік.
- 123 випадки за ч. 2 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, вдруге за рік) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого.
- 240 випадків за ч. 3 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, втретє за рік) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.
- 4 випадки за ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю або інших речовин) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 34 000 гривень або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування ТЗ на строк 3 роки.
До теми
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливих порушень у пансіонаті на Закарпатті
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Актуальність військово-облікових даних: чому це критично важливо для держави та кожного громадянина
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- До 1 квітня: які категорії військових зобов’язані задекларувати доходи за 2025 рік
- Підприємці Закарпаття можуть отримати до 15 000 грн на енергостійкість
- На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Понад 8 тисяч адміністративних послуг надали платникам податків Закарпаття у січні
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- Фінансовий контроль: понад 75% перевірених у січні на Закарпатті закупівель мали ознаки порушень
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів