Закарпатці можуть долучитися до безкоштовної лекції британської професорки про ментальне здоров’я 

Закарпатці можуть долучитися до безкоштовної лекції британської професорки про ментальне здоров’я 
Професорка Королівського коледжу Лондона відповість на питання української молоді про ментальне здоров’я.

 

Тіль Вайкс, професорка з клінічної психології та реабілітації Королівського коледжу в Лондоні, прочитає лекцію “Ментальне здоров’я 101: що потрібно знати” для українців. На ній спікерка розкаже, на які відчуття потрібно звертати особливу увагу та які психологічні стани потребують допомоги спеціалістів. Під час заходу лекторка також відповідатиме на персональні питання та запити аудиторії. Подія розрахована на молодь віком від 13 до 21 року. Особливо корисною вона може бути для тих, хто був вимушений переїхати через війну з росією.

Подія відбудеться онлайн 31 березня, початок — о 17:00 за Києвом. Зустріч проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом українською. Зареєструватися на захід можна за посиланням. Лекція відбудеться в рамках проєкту “Наука єднання”, який громадська організація STEM is FEM реалізує за підтримки програми “Єднання заради дії”.

Спікерка наголошує: неможливо допомогти людям, які не говорять про складнощі, з якими стикаються. Саме тому вона хоче приділити більшу частину зустрічі спілкуванню з аудиторією — аби присутні могли поділитися тим, що їх турбує, та отримати підтримку і допомогу. Учасники та учасниці зможуть поставити питання під час заходу або ж попередньо додати їх у реєстраційну форму.

Тіль Вайкс — заступниця декана психології та системних наук Інституту психіатрії, психології та неврології. Вона провела наймасовіший урок з ментального здоров’я для 538 студентів — завдяки чому увійшла в Книгу рекордів Гіннеса. Спікерка також вивчає наслідки COVID-19 не лише для фізичного, а й для ментального здоров’я.

Протягом багатьох років спікерка досліджувала реабілітацію людей з важкими психічними захворюваннями. Сьогодні головний напрямок діяльності Тіль Вайкс — допомога людям на шляху до подолання тих проблем з мисленням, що заважають їм одужати.

Проєкт “Наука єднання”, у межах якого проходитиме лекція, створила громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. ГО ініціював засновник Roosh Сергій Токарєв заради популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. 

“Сьогодні, коли українцям доводиться жити в постійному стресі, важливо проводити заходи, які б показали, що піклуватися про своє ментальне здоров’я — важливо. А під час групових обговорень учасники розуміють, що вони не самотні, що інші стикаються з такими ж проблемами, як і вони. Тіль Вайкс зможе фахово відповісти на запити аудиторії, адже, крім наукової діяльності, вона ще й є редакторкою Journal of Mental Health, в якому публікуються останні дослідження у галузі психічного здоров’я”, — ділиться координаторка проєктів STEM is FEM та “Наука єднання” Єлізавета Коренко.

Офлайн-зустрічі у рамках проєкту “Наука єднання” відбувались протягом півроку у семи містах України: у Львові, Ужгороді, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Також регулярно проходили онлайн-зустрічі.

За новинами проєкту можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram.

 

28 березня 2023р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів