В Ужгороді працівники екоінспекції виявили забруднення річки Уж

На численні звернення в ЗМІ щодо забруднення русла річки Уж в обласному центрі області та у ході проведення заходів щодо запобігання правопорушень природоохоронного законодавства, працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області вище транспортного мосту в мікрорайоні «Боздош», неподалік одного з торгівельних центрів, виявили трубу через яку скидають стічні води в р. Уж.
На місце пригоди працівники ДЕІ викликали слідчо-оперативну группу Ужгородської поліції, яка повинна внести цей факт в ЄРДР і розпочати розслідування.
Державна екологічна інспекція у Закарпатській області



До теми
- Завтра в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»

До цієї новини немає коментарів