В Ужгороді представили колекцію світлин Пауля Бока

Фотограф – член асоціації «ЄВРО ФОТО АРТ», організованої у межах проєкту Карпатського виставкового центру Міжнародної федерації фотомистецтва «Світ підтримує українських митців».
У експозиції – 33 світлини фотохудожника, котрий розмаїтістю кольорів демонструє світ, у якому ми живемо. До речі, Пауль Бок народився в Угорщині, виріс у Румунії, а живе і працює у США, де винайшов два патенти в галузі теплової енергії та написав кілька книг про підприємництво. Тому відкриття експозиції саме 4 липня, коли в США відзначають День Незалежності – справді символічне.
На презентацію виставки завітав і президент асоціації «ЄВРО ФОТО АРТ» Штефан Товт, якому начальниця управління культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Алла Чернобук вручила подяку за підтримку іміджу нашого міста як одного з 22-ох фотографічних центрів світу. Таку ж подяку передали і для автора виставки Пауля Бока.
Виставка триватиме в музеї до 13 липня.
Ужгородська міська рада
До теми
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У художньому музеї ім.Й.Бокшая представив свій творчий доробок художник Віктор Сірко
- Закарпатський народний хор запрошує завтра своїх шанувальників на «Бал в старому селі»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- На Закарпатті визначили переможців фестивалю стрілецької пісні «Красне поле»
- У березні Закарпатський народний хор готує для своїх шанувальників багато цікавих програм
- Мар’яна Матейко: голос, що об’єднує, і серце, що служить
- Розпочався прийом заявок на ХV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»
- Відома співачка області Мар’янa Матейко готує святкове диво для дітей і військових
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»
- Закарпатський народний хор колядував у Будапешті
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки
- На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке переправляло осіб через кордон
- Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору «Карпати» в Словаччині

До цієї новини немає коментарів