На Тячівщині завершили будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія»

На Тячівщині завершили будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія»
Йдеться про заклад у Нижній Апші, повідомив голова ОВА Віктор Микита.

 

"Зараз це один із найкращих об?єктів у країні, який відповідає найвищим європейським стандартам.

Попри війну нам разом із міжнародними партнерами вдалося реалізувати унікальний проєкт «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі», який передбачав будівництво спеціалізованої лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики й лікування цього захворювання.

Медичний осередок звели за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість проєкту будівництва лікарні з обладнанням – близько 170 млн грн. Співфінансування забезпечив обласний бюджет.

Цей об?єкт стане структурним підрозділом (відділенням) у складі КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.

Реформа системи охорони здоров’я та покращення якості надання медичних послуг постійно перебувають у фокусі уваги Президента Володимира Зеленського. Дякуємо Главі держави й МОЗ України за підтримку.

Щиро дякую нашим міжнародним партнерам, підрядній організації за якісну роботу та громаді за участь на всіх етапах реалізації", - написав керівник краю.

 

15 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів