Дуже хотів до коханої в Штати, три дні блукав у Карпатах та довелось до прикордонників завітати

27-річний відчайдух самостійно проклав собі маршрут подолання карпатського високогір’я. Через три доби блукань чоловік вирішив зателефонувати рятувальникам. Було організовано спільні пошуки, до яких залучили військовослужбовців відділу «Ділове» Мукачівського загону. За 6 кілометрів до кордону знесиленого та розгубленого шукача пригод виявили та доставили до прикордонного підрозділу.
Чоловік зізнався прикордонникам, що мав намір незаконно перетнути кордон з Румунією. Кінцевою метою подорожі чоловіка мали стати США, де проживає його кохана.
На правопорушника склали протокол про вчинення ним адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу скерували до суду.
Загалом впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону припинили 4 спроби порушення кордону, у результаті чого затримали 9 чоловіків призовного віку.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Під час мобілізації не сказав, що медик, бо хотів у розвідку: Вадим Гаджега відмовився від кар’єри лікаря в Словаччині й пішов воювати за свою країну
- У Закарпатській області до місцевих бюджетів сплачено понад 30 млн гривень туристичного збору
- Гвардійці 26 полку провели для старшокласників ліцею "Лідер" в Ужгороді урок мужності
- Закарпатські кардіологи увійшли до рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття»
- Підтримати бригади Сухопутних військ Збройних Сил України тепер можна підписавшись!
- Як розпізнати інфаркт вдома? - пояснюють в Закарпатському кардіоцентрі
- Новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»: скористалися 31 тисяча громадян
- Коли Різдво приходить разом із захисниками: вертеп 26 Закарпатського полку НГУ
- Копач на гриби та обряди біля річки: автентичні різдвяні традиції Воловеччини
- Традиція бетлегемів на Рахівщині
- Які різдвяні традиції існують на Закарпатті
- Герої без зброї: фельдшер Михайло Сливка про робочі лайфхаки, легкі та важкі пошукові роботи за 13 років “гірського досвіду”
- Святвечір на Закарпатті: традиційна кухня та обрядовість святкування
- Втрачений Ужгород: як у місті католики Різдво відзначали
- "Найважчим є те, що ти залишив вдома дружину, батьків і дітей, і не знаєш, на скільки це часу" — Віктор Трошкі
- Різдвяний традиційний закарпатський хліб карачун: давні обряди споживання
- «Бограч-index» – грудень 2025: за місяць ціни на продукти змінилися на +7,9%
- «Бджолині крильця» родини Ленделів: від селекції карпатської бджоли до порятунку пасічників з усієї України
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО

До цієї новини немає коментарів