Поради, як зберегти волосся здоровим всю зиму
Холодна погода зазвичай впливає на волосся так само, як і на шкіру. Холодне повітря витягає вологу, що часто призводить до підвищеної сухості і подразнення, що зазвичай призводить до ламкості і пошкодження. Але негативні ефекти не припиняються, коли ви вже знаходитесь вдома: постійні коливання між холодом на відкритому повітрі та сухим теплом у приміщенні можуть призвести до ще більшої сухості та пошкодження.
Замість того, щоб приходити в перукарню навесні, щоб виправити збитки, завдані за весь сезон, хочемо обговорити найпростіші способи, щоб ваше волосся було здоровим і було захищено на всю зиму.
Поради, як зберегти волосся здоровим всю зиму
1. Змініть свій основний розпорядок догляду за волоссям
Найважливіша частина зимового догляду за волоссям = зволоження. Вибираючи продукти, що підходять для вашого типу волосся, вибирайте ті, які можуть принести вашим пасмам бажаний приплив вологи та зволоження. Легкий зволожуючий шампунь - це розумний спосіб зберегти волосся зволоженим, особливо у поєднанні з живильним кондиціонером . Якщо ви помітили лущення або почервоніння від інших продуктів, спробуйте натомість шампунь для чутливої шкіри голови . А якщо ваше волосся надмірно сухе або пошкоджене, ви можете спробувати засоби для пошкодженого волосся як цільовий засіб лікування. Здорове волосся має ідеальну кількість вологи і зволоження, тому вам, можливо, доведеться поекспериментувати з декількома різними продуктами, щоб знайти ідеальний варіант.
2. Носіть захисний головний убір
Як краще захистити голову та волосся від негоди? Тримайте вашу шевелюру під капелюхом! Спробуйте знайти таку, яка має гладку, атласну або шовкову внутрішню підкладку: це дозволить вашому волоссю ковзати по поверхні, зменшуючи тертя і ймовірність ламкості та пошкодження.
3. Не виходьте з мокрим волоссям
Ви, мабуть, чули, як хтось дорікав вам у тому, що ви виходили на холод з мокрим волоссям у якийсь момент вашого дитинства. Це старе прислів'я виходить за рамки можливості застудитися: мокре волосся стає більш ніжним. Оскільки вода розширюється при замерзанні, вихід на вулицю з вологими пасмами означає, що вода всередині стрижня волосся може розширюватися, піднімаючи кутикулу і роблячи її сприйнятливішою до пошкоджень. Тому, щоб уникнути застуди і кінчиків, що січуться, ніколи не виходьте на вулицю, поки волосся не висохне.
4. Використовуйте зволожувач
Легкий спосіб боротися з сухим повітрям у приміщенні - придбати зволожувач - це допоможе вам зберегти більш збалансоване середовище, щоб ваше волосся залишалося якомога здоровішим.
5. Спробуйте щотижневі процедури для волосся
Оскільки взимку вашому волоссю потрібне додаткове зволоження, ви, ймовірно, захочете щотижня додавати у свій розпорядок кондиціонер або маску для глибокого відновлення волосся . Частота застосування глибокого кондиціонування залежить від безлічі факторів, таких як текстура і густота волосся, але починайте з одного разу на тиждень і при необхідності коригуйте.
6. Нічний догляд за волоссям
Іноді волосся потребує додаткового зволоження та захисту - саме тоді вам слід використовувати на ніч маску для волосся проти ламкості або масло проти кучерявого волосся, щоб зберегти вологу і сяяти перед сном. Який би нічний догляд ви не вибрали, просто переконайтеся, що ваше волосся захищене, щоб подушка не ввібрала занадто багато продукту, і використовуйте шапочку для душу, якщо ви наносите багато маски для волосся або олії.
Як правильно доглядати волосся
Ознайомтеся з нашими головними порадами, які дадуть вам інструменти, необхідні для догляду за волоссям узимку.
1. Вивчіть продукти, які ви використовуєте
Пошук відповідних засобів для догляду за волоссям - це перший крок, але знати, як і коли його використовувати, - зовсім інше. Наприклад, як часто потрібно мити голову взимку, особливо з огляду на сезонну сухість волосся? Зазвичай взимку вам потрібно мити голову трохи рідше, ніж зазвичай у решту пори року.
2. Використовуйте сухий шампунь для боротьби з млявістю.
Якщо в цей час року ви носите багато капелюхів або капюшонів, швидше за все, ви також зіткнетеся з млявим волоссям. Купуйте хороший сухий шампунь, щоб збільшити об'єм біля коріння, не вдаючись до чергового миття.
3. Зменшіть температуру води
Навіть незважаючи на те, що холодного дня ви захочете побалувати себе гарячим душем, гаряча вода може ще більше висушити ваші пасма. Постарайтеся дотримуватися теплішої температури і закінчіть холодним промиванням, щоб запечатати кутикулу і надати їй блиску.
4. Замініть свою наволочку
Звичайна бавовняна наволочка може бути грубою для вашого волосся і призвести до його ламкості після того, як ви повертаєтеся вночі. Замість цього купіть атласну або шовкову наволочку: так само, як внутрішня підкладка деяких зимових шапок, вони дозволяють вашому волоссю легше ковзати по поверхні, не роблячи пасм шорстким.
5. Отримайте пораду професіонала
Якщо ви все ще не знаєте, які зимові засоби по догляду за волоссям спробувати, можна запитати у професіоналів! Проконсультуйтеся зі своїм стилістом, щоб дізнатися, чи можуть вони порекомендувати конкретні шампуні, кондиціонери і навіть режими укладання для захисту волосся відповідно до ваших потреб.
6. Часто підстригайте волосся
Здорове волосся потребує регулярного догляду, тому не забувайте планувати стрижку не рідше 3-4 разів на рік.
До теми
- Що обов’язково потрібно зробити з автомобілем перед зимовим сезоном
- Як правильно підготувати авто до зими — поради закарпатських патрульних
- Правильне зберігання шин в міжсезоння – запорука безпечної їзди
- Час «перевзути» авто, радить поліція
- Чому термобілизна є незамінною частиною зимового гардеробу
- Що таке грумінг та кому він потрібен?
- Як підібрати сироватку для обличчя на літо?
- Щоденний догляд за чутливою шкірою - як це робити правильно
- Патрульна поліція нагадує: за певних умов у випадку ДТП можна заповнити європротокол
- Як доглядати за в'язаними виробами
- Як правильно заводити автомобіль в мороз: всі поради, які потрібно знати
- Випадіння волосся: загальний огляд на проблему
- Патрульні попереджають водіїв про ускладнення погоди на Закарпатті
- Як допомогти домашнім квітам перезимувати: 5 нюансів, які має пам’ятати кожен
- Як зберегти ноги в теплі взимку: п’ять правил, щоб не захворіти
- Як безпечно керувати автівкою під час снігопаду та ожеледиці: поради для водіїв від закарпатських патрульних
- Газовий генератор: плюси і мінуси
- Диодный лазер — современный аппарат для лазерной эпиляции
- Как понять, что пора менять шины?
- Стильні луки на холодну погоду
До цієї новини немає коментарів