Гідромасажні ванни Ravak: форми і вимоги до розміщення

Гідромасажні ванни Ravak: форми і вимоги до розміщення
Джакузі відрізняється від звичайної ванни унікальним впливом водно-повітряних струменів на тіло. Ванна з гідромасажем, на думку експертів, тонізує і оживляє, створюючи приємні відчуття залежно від обраного режиму.

 

Асиметричні акрилові ванни з гідромасажем не тільки підтримують форму і сприяють збереженню здоров'я, а й додають оригінальності у ванну кімнату.

Гідромасажні ванни різних форм

 1. Круглі та овальні: Окремо стоячі моделі, які підходять для встановлення біля стіни або в центрі кімнати. Одно- або багатомісні, вони ідеальні для просторих ванних.

 2. Прямокутні: Мінімалістичний дизайн робить їх затребуваними в різних інтер'єрах, особливо в невеликих ваннах.

 3. Кутові: Відмінне рішення для обмежених просторів. Займають кут і забезпечують хорошу місткість навіть при скромних розмірах. Можуть бути рівносторонніми або асиметричними.

Вибір ідеальної ванни з джакузі

 1. Визначте розміри: Врахуйте загальну площу кімнати та необхідну для іншого обладнання.

 2. Оберіть форму: Прямокутна для невеликої кімнати, овальна для просторої, а кутова - для середніх розмірів.

 3. Фінансове планування: Визначте свій бюджет.

 4. Врахуйте зовнішність: Оберіть модель, яка враховує всі фактори та відповідає зовнішньому вигляду і колірній гамі кімнати.

Вимоги до розміщення гідромасажної ванни

Незважаючи на універсальність гідромасажного обладнання, у нього є конкретні габарити і вага. Ці фактори визначають мінімальні вимоги до приміщення для встановлення ванни з гідромасажем. Санвузол повинен відповідати таким параметрам:

 1. Площа достатня для встановлення ванни.

 2. Простір для сантехніки надійно гідроізольований.

 3. Підлога має достатню міцність для витримування додаткової ваги обладнання.

 4. Система подачі води обладнана додатковими фільтрами тонкого очищення.

При дотриманні цих умов встановлення гідромасажного обладнання буде легким, а його експлуатація - безпечною.

Типи ванн для гідромасажу

Теоретично гідромасажне обладнання можна встановлювати на ванни з різних матеріалів, таких як чавун, сталь, скло і навіть камінь. Однак найкращим варіантом вважається обладнання акрилових ванн через їхню невелику вагу та зручність встановлення.

Акрил - це екологічно чистий пластичний полімер з терміном служби понад 10 років. Завдяки легкості матеріалу акрилові ванни попри гідромасажне обладнання встановлюються на будь-які перекриття. Монтаж форсунок на акрил проходить легко, що робить їх кращими порівняно з більш твердими матеріалами. Армований каркас забезпечує міцність чаші, запобігаючи її прогину і зміні форми.

 

12 січня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів