Закарпатські рятувальники звернулися із гідрологічним штормовим попередженням

Закарпатські рятувальники звернулися із гідрологічним штормовим попередженням
Про це написали на сторінці ГУ ДСНС України у Закарпатській області у ФБ.

 

 

10-11 лютого на річках утримається висока водність з невеликими коливаннями рівнів води, у верхів'ях річок вдень будуть формуватися максимальні рівні. Продовжиться утримання води на заплаві:

р. Тиса - м. Тячів та м. Хуст;

р. Латориця- м. Мукачево, м. Чоп, с. Зняцево;

р. Боржава-с. В.Реметети.

В нижній течїї р. Боржава очікується продовження підвищення рівня води на 40-70 см, з утриманням та збільшенням шару води на заплаві, затоплення присадибних ділянок в селах В. Комяти, Сільце а також сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Вільхівка, автодоріг Шаланки - В.Комяти, Ком'яти-Заріччя та Гребля-с. Вільхівка (ІІ рiвень небезпеки - помаранчевий).

Очікуємі максимальні рівні води 10-11 лютого:

р. Тиса-м. Тячів 370-420 см над нулем поста (рівень на 8:00 10.02 - 340 см), утримання води на заплаві міждамбового простору (І рівень небезпеки - жовтий);

р. Тиса-м. Хуст 400-450 см над нулем поста (рівень на 8:00 10.02 - 388 см), утримання води на заплаві міждамбового простору; перелив води через дорогу Хуст-Сокирниця-Стеблівка; затоплення сільгоспугідь сіл Вишково, Стеблівка, Сокирниця, Велятино, Крива, Рокосово (ІІ рівень небезпеки помаранчевий).

Очікується формування значного місцевого та схилового стоку з затопленням понижених місць, особливо в населених пунктах внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту (ІІ рiвень небезпеки - помаранчевий). По мірі розвитку синоптичної ситуації, будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.

 

10 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів