24 рулони не задекларованої імпортної плівки для ламінування опинилися на складі Закарпатської митниці

24 рулони не задекларованої імпортної плівки для ламінування опинилися на складі Закарпатської митниці
Посадовці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці запобігли оборудці з незаконного імпорту тонни незадекларованого товару, на якому ділки сподівались зекономити, обійшовши повну сплату митних платежів.

 

Товар «обладнання для обробки паперу або картону - високошвидкісний автоматичний рулонний ламінатор марки «KOMFI» переміщувався чрез українсько-словацький кордон у вантажівці. В Україну комплект поставлявся у частково розібраному стані для зручності транспортування, в загальній кількості 5 вантажних місць, вартістю 15,5 тис Євро. Відправляла вантаж литовська компанія на адресу вінницького підприємства.

Однак, під час перевірки напівпричепу транспортного засобу митники виявили на двох палетах незадекларований товар - 24 рулони плівки торгівельної марки  «Paperseal film», загальною вагою майже 1 тонна. 

В подальшому з’ясовано, що працівник литовської компанії  вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зокрема, надавши митниці документів з неправдивими відомостями щодо найменування, кількості, ваги та вартості товару, що вплинуло на його «розмитнення».

Тож, відносно литовця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення, орієнтовною вартістю щонайменше чверть мільйона гривень, вилучено до рішення суду. Остаточну оцінку товару надасть спеціаліст-ескперт.

Пресслужба Закарпатської митниці

 

27 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів