Центр рекрутингу української армії відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради
Центр рекрутингу української армії відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради, а саме у ЦНАПі, за адресою пл.Поштова, 3. Це вже 19-ий центр в Україні, який створили у співпраці Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, Ужгородської міськради і Закарпатської ОВА.
Центр працюватиме як консультативно-інформаційний офіс, який, за необхідності, здійснюватиме супровід зарахування охочих вступити до Сил оборони. Графік роботи: понеділок- четвер – 9:00 – 16:00; п'ятниця – 9:00 – 13:00. Звертатися можна і за номером телефону +38095 74 89 315 (працюють і месенджери Viber та Telegram) або на електронну пошту [email protected]
У центрі допомагатимуть отримати посаду у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Сил оборони відповідно до побажань та кваліфікації людей, які звертатимуться, розповів Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець. Рекрутинг дозволяє оптимально обрати для людини і військову спеціальність і підрозділ, вакантних посад багато. Цивільні рекрутери, а це адміністратори ЦНАПу, супроводжуватимуть людину, яка є військовозобов'язаною, і з питань контракту, і з питань тієї військової частини, куди вона хоче потрапити. Ці працівники не видаватимуть повістки про мобілізацію, їхня функція – суто комунікативна.
«Сьогодні кожен має брати участь у захисті країни – як в економічному плані, так і у військовому. Відкриття рекрутингового центру в Ужгороді – дуже правильна ініціатива, яку ми підтримуємо і плануємо поширювати в інших містах області», – відзначив на відкритті керівник Закарпатської ОВА Віктор Микита.
«Збройним Силам потрібні вмотивовані люди. І такі вмотивовані люди зараз мають можливість звернутися у рекрутинговий центр у ЦНАПі, щоб обрати і військову частину, і посаду, на якій себе бачать, і взагалі отримати відповіді на всі питання. Консультуватимуть усіх, хто звертатиметься, працівники ЦНАПу», – додав міський голова Богдан Андріїв.
«Наша мета створити мережу таких центрів, щоб кожна людина, яка шукає своє місце в захисті Вітчизни, могла сюди прийти і з?ясувати всі пов?язані з цим питання. Рекрутинг – це найперше про добровільне долучення до захисту Батьківщини», – додав Олексій Бежевець. Поінформував, що планують цьогоріч відкрити у найближчі 2-3 місяці ще стільки ж рекрутингових центрів у різних регіонах, загалом близько 40.
-->
До теми
- У Свалявській міській лікарні відремонтували відділення анестезіології та інтенсивної терапії
- Близько 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Незаконне переправлення до ЄС за $10 000 з можливістю оплати на криптогаманець: на Мукачівщині судитимуть одного з учасників схеми
- Закарпатські патрульні з початку року розшукали 150 водіїв, які покинули місце ДТП
- Закарпаття – лідер за запитом населення на встановлення сонячних електростанцій
- В Ужгороді будуть діяти пільгові картки для проїзду в громадському транспорті
- Виправдовувала російську агресію: СБУ повідомила про підозру жительці Берегівщини
- 14-річний закарпатець переводив ухилянтів, усіх затримали прикордонники
- Знайти роботу із зарплатою понад 12 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Дрони Закарпаття» – проєкт для всіх тих, хто давно мріяв опанувати пілотування БпЛА
- Триває вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів!
- Закарпаття займає другу позицію в країні за Індексом цифрової трансформації регіонів у першому півріччі 2024 року.
- Стріляв у авто з місцевими жителями через конфлікт – на Рахівщині чоловіка засудили за хуліганство
- Зручно і без черг – у понад 40 ЦНАПах Закарпаття завдяки сервісу «Я – ветеран» потрібні послуги отримують захисники та їхні рідні
- Ужгородська міська лікарня отримала гуманітарну допомогу із Нідерландів
- У Мукачівському прикордонному загоні новий керівник
- Судитимуть жителя Рахова, який за $2300 планував переправити військовозобов'язаного до Румунії
- На Закарпатті понад пів сотні ветеранів отримали безоплатні послуги із зубопротезування
- 26-річного закарпатця, який виїхав до росії і вступив на строкову службу у зс рф, засудили до 15 років позбавлення волі
- Слідчі СБУ в Закарпатській області викриличергових зрадників, які добровільно «служили» в рашистській катівні в Херсоні
До цієї новини немає коментарів