Центр рекрутингу української армії відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради

Центр рекрутингу української армії відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради
Про це повідомили у пресслужбі міської ради

 

Центр рекрутингу української армії відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради, а саме у ЦНАПі, за адресою пл.Поштова, 3. Це вже 19-ий центр в Україні, який створили у співпраці Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, Ужгородської міськради і Закарпатської ОВА.

Центр працюватиме як консультативно-інформаційний офіс, який, за необхідності, здійснюватиме супровід зарахування охочих вступити до Сил оборони. Графік роботи: понеділок- четвер – 9:00 – 16:00; п'ятниця – 9:00 – 13:00. Звертатися можна і за номером телефону +38095 74 89 315 (працюють і месенджери Viber та Telegram) або на електронну пошту [email protected]

У центрі допомагатимуть отримати посаду у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Сил оборони відповідно до побажань та кваліфікації людей, які звертатимуться, розповів Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець. Рекрутинг дозволяє оптимально обрати для людини і військову спеціальність і підрозділ, вакантних посад багато. Цивільні рекрутери, а це адміністратори ЦНАПу, супроводжуватимуть людину, яка є військовозобов'язаною, і з питань контракту, і з питань тієї військової частини, куди вона хоче потрапити. Ці працівники не видаватимуть повістки про мобілізацію, їхня функція – суто комунікативна.

«Сьогодні кожен має брати участь у захисті країни – як в економічному плані, так і у військовому. Відкриття рекрутингового центру в Ужгороді – дуже правильна ініціатива, яку ми підтримуємо і плануємо поширювати в інших містах області», – відзначив на відкритті керівник Закарпатської ОВА Віктор Микита.

«Збройним Силам потрібні вмотивовані люди. І такі вмотивовані люди зараз мають можливість звернутися у рекрутинговий центр у ЦНАПі, щоб обрати і військову частину, і посаду, на якій себе бачать, і взагалі отримати відповіді на всі питання. Консультуватимуть усіх, хто звертатиметься, працівники ЦНАПу», – додав міський голова Богдан Андріїв.

«Наша мета створити мережу таких центрів, щоб кожна людина, яка шукає своє місце в захисті Вітчизни, могла сюди прийти і з?ясувати всі пов?язані з цим питання. Рекрутинг – це найперше про добровільне долучення до захисту Батьківщини», – додав Олексій Бежевець. Поінформував, що планують цьогоріч відкрити у найближчі 2-3 місяці ще стільки ж рекрутингових центрів у різних регіонах, загалом близько 40.

 

01 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів