Закарпаття потребує понад 203 млн грн для протипаводкового захисту

Про це напередодні повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
За його словами, фахівці провели обстеження по всій області та підрахували збитки від паводків, збільшення рівня води у річках через сильні опади, які відбулися наприкінці зимового періоду. Зафіксували пошкодження та руйнування двадцяти дев’яти гідротехнічних споруд у Хустському, Берегівському, Тячівському, Рахівському районах.
Щоб здійснити капітальний ремонт зруйнованих ділянок дамб, відновити берегоукріплення, адже є ризик підтоплень населених пунктів та дворогосподарств поряд із річками, потрібно понад 203 млн грн.
Білецький додав, що для Закарпаття проведення протипаводкових заходів дуже важливе, особливо зараз, поки тепла пора, а у річках знижується рівень води.
До теми
- «Хрест доблесті» та «Комбатантський хрест»: в Ужгороді вшанували 15 полеглих воїнів
- Закарпаття підписало протокол про співпрацю з угорським комітатом Гевеш
- В Ужгородському ліцеї імені Тараса Шевченка облаштували STEM-лабораторію та спеціалізовані кабінети
- Англійська у дитсадках, безкоштовне харчування та нові ліцеї: що зміниться в освіті Закарпаття
- Майже сотню найкращих учнів Закарпаття відзначили за перемоги в олімпіадах, конкурсах та високі результати НМТ
- Підтримка дітей полеглих Героїв: 16 закарпатських школярів отримали сертифікати та подарунки до навчального року
- Робота ближче до дому: на Закарпатті шукають можливості працевлаштування ветеранів у лісовій сфері
- Закарпаття готуватиме Стратегію розвитку області на 2028–2034 роки за європейськими стандартами
- У День Незалежності на Закарпатті відзначили бійців 26-го окремого полку Нацгвардії
- Новий садок для 40 дітей: на Ужгородщині відкрили сучасний освітній простір
- До Дня Незалежності Президент відзначив вісьмох закарпатців державними нагородами та почесними званнями
- Європейські цифрові стандарти стають практичною реальністю для Закарпаття
- У Закарпатському апеляційному суді — нова суддя: указ підписав Президент
- Стартував пілотний проєкт «За молоддю майбутнє Закарпаття»!
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
До цієї новини немає коментарів