Прокуратура в апеляції вимагає суворішого покарання закарпатцю за скоєння ДТП, в якій загинула 6-річна дівчинка
Закарпатська обласна прокуратура оскаржила в апеляції вирок жителю Ужгородщини за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті дитини (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
За скоєну в жовтні 2023 року ДТП, у якій загинула 6-річна дівчинка, суд призначив закарпатцеві мінімальну міру покарання – 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на аналогічний строк. Ювенальні прокурори та потерпіла сторона не погодилися з вироком і подали апеляційні скарги, адже вважають його не достатньо суворим.
Нагадаємо, подія трапилась у с. Тур’я Поляна. У ході слідства правоохоронці встановили, що обвинувачений, керуючи автомобілем «BMW», перевищив дозволену швидкість, виїхав на зустрічну смугу та здійснив наїзд на дитину, що рухалася узбіччям. Транспортний засіб пошкодив паркан і зупинився вже на території одного з помешкань.
Від отриманих травм дівчинка померла на місці ДТП. Водія освідчили, за кермом він перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Опісля чоловіка затримали, відтоді він знаходиться під вартою.
Наразі Закарпатський апеляційний суд відкрив провадження за апеляційними скаргами прокурора та потерпілих і призначив справу до розгляду.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
До теми
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- Близько 1000 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Закарпаття вперше відвідав голова офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у Львові
- Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»: як разом подолати трудові конфлікти — запрошують роботодавців
- Бізнес Закарпаття може скористатися грантовими можливостями програми «Горизонт Європа»
- Закарпатський обласний центр зайнятості має зараз 822 вакансії
- На Закарпатті за сприяння французьких партнерів втілюватимуть проєкт «Стійкість»
- За клопотаннями прокуратури на Великоберезнянщині звернуто до бюджету понад 820 тис грн застави
- На Закарпатті з початку року учасниками програми «Власний дім» стали 70 сімей, з них 15 – родини військових, ветеранів та учасників бойових дій
- Діти з тимчасово окупованої території Луганщини оздоровлюються на Закарпатті
- Підтримка ветеранів: понад 200 учасників бойових дій скористалися послугами служби зайнятості Закарпаття
- «Мале Карпатське коло»: нова магістраль з'єднає Закарпаття, Львівщину й Івано-Франківщину та відкриє прямий вихід на Польщу та Румунію
До цієї новини немає коментарів