В Ужгороді буде новий автобусний маршрут - проїжджатиме через Боздоський парк

Рішення про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на новому міському автобусному маршруті № 11Б «вул. Володимирська – пл. Корятовича (через Боздоський парк)» підтримали напередодні на черговому засіданні виконкому Ужгородської міськради.
Маршрут пролягатиме у прямому напрямку: вул. Володимирська вул. Миколи Бобяка, вул. Загорська, площа Віталія Постолакі, Яна Гуса, вул. Собранецька, вул. Підгірна, вул. Панаса Мирного (біля хімфаку).
У зворотному напрямку: вул. Панаса Мирного (біля хімфаку), вул. Володимира Гнатюка, вул. Підгірна, вул. Собранецька, площа Віталія Постолакі, вул. Загорська, вул. Миколи Бобяка, вул. Анатолія Тегзи (колишня вул. Возз’єднання), Боздоський парк, Слов’янська набережна, Василя Гаджеги (колишня Олександра Радищева), вул. Володимирська.
До теми
- Ужгород отримав ще один автобус від чеського міста-побратима Брно
- В Ужгороді презентували електронний довідник правової допомоги для переселенців
- В Ужгородській міськраді обговорили включення нових укриттів до системи цивільного захисту
- Міжбюджетна трансфертна співпраця: відбулася робоча зустріч керівництва Ужгорода та Холмківської громади
- Японський бізнес шукає нові можливості на Закарпатті: JETRO вивчає інвестиційний потенціал Ужгорода
- Ужгородська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Ніредьгази
- Масштабні проєкти в Ужгороді - у місті запускають високотехнологічне виробництво та будують інклюзивний ветеранський простір
- Ужгородська міськрада та ГО «Безбар’єрне Закарпаття» підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгороді посилюють контроль за станом укриттів у житлових будинках
- В Ужгороді до 28 червня продовжили тариф 20 гривень на проїзд у міських автобусах
- В Ужгороді організують денні табори відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
- На реалізацію соціальних проєктів ветеранських громадських організацій у 2026 році з бюджету Ужгорода спрямують 2,5 млн грн
- Делегація з німецького міста Фюрт відвідала Ужгородську міську раду
- В Ужгороді до Дня матері вшанували матерів полеглих Героїв, військовополонених та безвісти зниклих
- В Ужгороді відбулися меморіальні заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
- За підтримку захисників – Ужгородській громаді передали прапор 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша
- В Ужгороді талановита молодь може отримати премію міського голови
- Для організаторів та підприємців: в Ужгородській міськраді роз’яснили порядок проведення ярмарків
- В Ужгородській міськраді провели позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС через займання на сміттєзвалищі у Барвінку
- Питання відкритості влади та доступу до публічної інформації розглянули в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів