До уваги подорожуючих: завтра, 18 листопада, тимчасово не працюватиме пункт пропуску "Убля – Малий Березний" на кордоні зі Словаччиною

За інформацією Міхаловецької митниці (Словаччина), 18 листопада 2024 року буде тимчасово припинено рух транспорту на словацько-українському автомобільному пункті пропуску «Убля – Малий Березний» у зв’язку з проведенням електромонтажних робіт.
Словацькі митники попереджають подорожуючих, що з 10 до 14 год на вказаному переході тимчасово не оформлятимуться громадяни та транспортні засоби. Причина перерви – виконання необхідних робіт з реконструкції електрообладнання, під час яких буде тимчасово припинено електропостачання.
Водіїв, велосипедистів та пішоходів просять бути особливо уважними під час перетину державного кордону та дотримуватись тимчасових дорожніх знаків та вказівок працівників фінансового управління та чергових поліції.
Для перетину державного кордону пасажири можуть скористатися цілодобовими автомобільними прикордонними переходами «Вишнє Нємецьке – Ужгород» або «Вельке Слеменце – Малі Селменці» (за графіком роботи) для пішоходів і велосипедистів, а також залізничним пунктом пропуску «Чієрна над Тісоу – Чоп» (за розкладом залізничного сполучення).
Суміжна сторона зазначає, що у зв’язку з будівельними роботами час очікування при в’їзді та виїзді з території Словаччини може збільшитися. Дякуємо за розуміння та терпіння.
До теми
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС

До цієї новини немає коментарів