Здійснили серію підпалів майна на Закарпатті – двом особам повідомили про підозру

За даними слідства, закарпатці причетні до серії нещодавніх підпалів, які трапилися у Мукачеві та с. Ключарки. Особи діяли у темну пору доби, під’їжджали на місце злочину та за допомогою легкозаймистої суміші спричиняли загоряння на потрібних їм об’єктах.
.jpg)

Так, підозрюваним вдалося підпалити адміністративну будівлю та генератор, що живить мережі одного з мобільних операторів. Однак завдяки оперативній роботі відповідних служб вдалося уникнути значних пошкоджень.
Згідно з оперативними даними, на виконавців підпалу замовники вийшли через один із месенждерів та за вдале виконання замовлення обіцяли грошову винагороду.
Підозрюваним вже обрали запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту.
До теми
- На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН за махінації на 680 тисяч грн
- З початку року 148 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
- До 9 років ув’язнення засуджено наркокур’єра з Дніпра, якого поліція затримала під час ввезення «товару» до Закарпаття
- В Ужгороді стартує проєкт «Поруч»: батьків запрошують на психологічні зустрічі
- Похід по ягоди завершився для закарпатки викликом рятувальників
- За вихідні на Закарпатті блокували дві схеми заробітку на незаконних втечах за кордон
- Дві бригади екстренки рятували 3-річну дівчинку, яка впала у 2,5-метровий колодязь на Берегівщині
- До УжНУ за першу добу вступної кампанії подали понад 2 тисячі заяв
- Загинув на місці: на Закарпатті поліція розслідує смертельну ДТП за участі 21-річного мотоцикліста
- Майже 1300 пожеж в екосистемах з початку року та 849 га випаленої землі: рятувальники закликають закарпатців не палити сухостій
- Діти поліцейських-захисників із Закарпаття вирушили на оздоровлення до Словаччини
- На Закарпатті інспектори виявили «нелегального» перевізника
- Внаслідок негоди на Закарпатті пошкоджені житлові будинки й теплиці
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу побутової техніки: застосовано понад 1,1 млн грн штрафних санкцій
- Поліцейські встановлюють обставини аварії на Ужгородщині, внаслідок якої загинула пенсіонерка-пішохід
- 14-річний мотоцикліст травмувався в ДТП на Ужгородщині: підлітка госпіталізували
- Телефон у руці за кермом: поліція Закарпаття зафіксувала понад сотню порушників та нагадує про штрафи
- «Подарунки» на пів мільйона: на Закарпатті митники викрили незадекларовані брендові речі
- Майже дві доби блукав Карпатами – у горах врятували туриста з Києва
- Визначили переможців фотоконкурсу «Закарпатська весна»

До цієї новини немає коментарів