ЦНАП Ужгородської міськради інформує про обмеження у наданні послуг через кібератаку на держреєстри
За інформацією Міністерства юстиції України, днями відбулася наймасштабніша зовнішня кібератака на державні реєстри України за останній час.
Внаслідок цілеспрямованої атаки тимчасово призупинено роботу Єдиних та Державних реєстрів, які перебувають у компетенції Міністерства юстиції України.
На жаль, наразі недоступні адміністративні послуги, пов?язані з:
реєстрацією місця проживання;
реєстрацією речових прав на нерухоме майно;
послуги у сфері бізнесу.
Терміни відновлення роботи реєстрів поки невідомі.
Щойно реєстри запрацюють – ЦНАП відновить надання вищевказаних адміністративних послуг, про що буде повідомленоДля додаткової інформації телефонуйте за номером:
+380312428028Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за тимчасові незручності.
До теми
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із представниками фонду "Повернись живим" - йшлося про підтримку військових
- Близько 17 тисяч адміпослуг соціального характеру надав ЦНАП Ужгородської міської ради у 2024 році
- Ужгород вперше матиме громадський електротранспорт: місто придбало 9 електробусів
- Майже 18 млн грн субвенції із держбюджету отримав Ужгород для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів
- В Ужгородській міськраді на засіданні Координаційної ради обговорили питання підтримки переселенців
- На понад 7 мільйонів гривень штрафів наклали на водіїв-порушників інспектори з паркування в Ужгороді у 2024-му
- Витяг із Єдиного державного реєстру ветеранів війни відтепер можна отримати в будь-якому ЦНАПі Закарпатської області
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні запрацювало сучасне урологічне відділення
- До уваги! Із квітня пільговий проїзд у громадському транспорті Ужгорода здійснюватиметься за наявності «Муніципальної картки ужгородця»
- Понад 51 тисячу адмінпослуг надав ЦНАП Ужгородської міської ради у 2024 році
- В архівному відділі Ужгородської міськради зберігається майже 32,5 тисячі справ, найстаріші датовані 1944 роком
- Закарпаття – абсолютний лідер за кількістю оформлених id-карток та закордонних паспортів у 2024 році
- Центр рекрутингу української армії в Ужгороді - консультація, допомога та супровід на шляху до війська!
- В Ужгороді визначили території обслуговування, закріплені за закладами освіти
- Ще 4,1 мільйона гривень на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- Ужгород – із бюджетом міста на 2025 рік
- В обласному центрі завершують поточні ремонти вулиць
- Ще понад 2 мільйони гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників
- Адміністратори ужгородського ЦНАПу провели виїзний прийом громадян із використанням мобільного кейсу
- Богдан Андріїв узяв участь у засіданні Конгресу регіональних і місцевих влад при Президентові України
До цієї новини немає коментарів