СБУ повідомила про заочну підозру уродженцю Міжгір’я, який вступив до «народного ополчення» на Запоріжжі
Служба безпеки продовжує викривати зрадників та колаборантів, які з початку повномасштабного вторгнення рф перейшли на бік ворога.
Так, на Закарпатті, СБУ задокументувала злочинну діяльність уродженця Міжгір’я, який тривалий час проживав у Бердянському районі Запорізької області.
За наявними даними, зрадник одним із перших вступив до лав російського військового формування – «народне ополчення» у тимчасово окупованому Бердянську.
До його обов’язків входило спільно з рашистами патрулювати вулиці Бердянська, шукати проукраїнських мешканців та «здавати» їх російським «правоохоронцям».
За свою «відданість» окупанти присвоїли йому статус «учасника сво».
Крім цього, відомо, що зрадник неодноразово давав інтерв’ю окупаційним медіа, де розповідав про патрульні будні «ополченців», «воєнну честь» та «користь» проведення «сво».
На підставі зібраних доказів СБУ заочно повідомила фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.
Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи з викриття поплічника ворога проводили оперативники та слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
До теми
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Українці або відіб’ються, або зникнуть. В цьому немає нічого неісторичного - Портников
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- За матеріалами поліції Тячівщини засуджено чоловіка, який убив свого брата з викраденої зброї
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС

До цієї новини немає коментарів