Максимум послуг та мінімум витрат: як вигідно економити на підписках?

Максимум послуг та мінімум витрат: як вигідно економити на підписках?
Більшість стрімінгових сервісів за останні роки впровадили просту та зручну модель передплат, тож з кожним роком непомітно різноманітних підписок у наших гаджетах стає все більше. Здавалося б, що кожна з них окремо вимагає досить невеликий щомісячний внесок за чималий обсяг послуг або контенту, але з часом підписку можуть перетворитися на серйозну статтю витрат.

 

Пробні періоди та сімейні плани

Одним з найрозповсюдженіших способів економії у будь-яких покупках є пошук спеціальних пропозицій та акцій. Зазвичай вони часто передбачені саме для нових клієнтів, щоб створити більш вигідні умови для подальших передплат. Подібна модель широко застосовується у світі азартних ігор, де онлайн казино обіцяють бонуси на кшталт 300 грн за реєстрацію без депозита.

Будь-який сервіс, який передбачає платну підписку, обов?язково пропонує користувачу пробний період та безкоштовний доступ до контенту в середньому від 7 до 30 днів. Такий спосіб економії є досить умовним, адже вимагає певних хитрощів та створення нових акаунтів там, де це можливо. 

Також багато сервісів пропонують різні тарифні плани своїх підписок, серед яких зазвичай зустрічається колективний. Він завжди дорожчий за індивідуальний, проте дозволяє під'єднати одразу декілька користувачів, тож економія для всіх очевидна. Також слід звертати увагу на термін передплати, адже річна підписка завжди коштує дешевше, ніж місячна, тож заощадити можна вже виходячи з власних потреб.

Практичні поради

Характерною особливістю абсолютно будь-якої підписки є періодичне списання коштів з банківської карти, а відносно невеликі суми часто змушують взагалі забути про активний платний сервіс. Враховуючи це, найкращим способом заощадити буде оцінка наявних підписок:

  • Музичні додатки;

  • Кіно та телебачення;

  • Комп?ютерні ігри;

  • Хмарне сховище.

 Можливо, деякі з них вже давно втратили актуальність та просто списують гроші.

 

Ціни за деякі послуги та сервіси можуть відрізнятися залежно від країни або навіть від гаджета. Так, наприклад, гравці у Playstation чудово знають, що створення іноземного акаунта дозволяє заощадити на вартості ігор та підписки, а шанувальники відеоконтенту вже давно розібралися, що підписку на Youtube краще оформити з комп?ютера, ніж зі смартфона саме через більш вигідну ціну.

Ще одна ефективна порада - вимкнення автоматичного продовження підписки одразу після її оформлення. Часто буває так, що певний сервіс передплачується з конкретною метою (заради перегляду фільму або футбольного матчу) та вже за декілька годин просто забувається. Згадати про нього наступного разу доводиться лише під час неочікуваного списання платні.

 

 

 

 

 

На правах реклами

 

 

05 березня 2024р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів