СБУ повідомила про заочну підозру поплічнику рашистів, який ремонтував російську бронетехніку на «Луганській залізниці»

Служба безпеки продовжує викривати ворожих поплічників, які добровільно працювали на рашистів у Луганській області.
Так, слідчі СБУ в Закарпатській області задокументували протиправну діяльність мешканця Сватова, який після захоплення обласного центру підтримав російських загарбників.
Фігурант добровільно погодився увійти до складу місцевої окупаційної адміністрації. Через його досвід роботи в Укрзалізниці, росіяни призначили його директором місцевого моторвагонного депо у створеній загарбниками філії «Луганської залізниці».
Обіймаючи посаду, зрадник провів інвентаризацію майна та «закріпив» матеріально-технічну базу, потужності та активи «підприємства» за терористами «лнр».
Підтримуючи окупаційну владу, залізничник ініціативно надав у розпорядження збройних формувань рф ангари депо, де окупанти розмістили боєприпаси та військову техніку.
Крім того, ворожий поплічник залучав своїх підлеглих до ремонту бронетехніки, КамАЗів, тепловозів тощо.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ в Закарпатській області заочно повідомили залізничнику про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику загрожує до 12 років ув’язнення.
Викриття злочину здійснювали співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
До теми
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 99,4 млн грн
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
До цієї новини немає коментарів