Із Німеччини до України екстрадували закарпатця, підозрюваного у хуліганському нападі і побитті чоловіка до смерті

Зусиллями Ужгородської окружної прокуратури вдалося забезпечити екстрадицію на територію України закарпатця, якого розшукували за підозрою у незаконному проникненні до житла, вчиненні у складі групи осіб хуліганського нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті чоловіка (ч. 1 ст. 162, ч. 4 ст. 296, ч. 2 ст. 121 КК України).
У співпраці з Офісом Генерального прокурора до компетентних органів Федеративної Республіки Німеччина було направлено запит на видачу 33-річного громадянина для притягнення його до кримінальної відповідальності в Україні.
За результатами розгляду запиту було прийняте рішення щодо екстрадиції. Чоловіка вже передали українським правоохоронцям на міжнародному пункті пропуску «Краківець-Корчова».
Інцидент, у причетності до якого підозрюють особу, стався у серпні 2023 року в с. Порошково, що на Ужгородщині. Тоді група місцевих жителів незаконно увірвалася до будинку свого односельця та, лаючись, почала трощити майно дерев’яними палицями. Також нанесли десятки ударів по тілу та голові чоловіку, що там проживав. Він помер у реанімаційному відділенні лікарні внаслідок отриманих травм.
Після скоєного закарпатець утік і тривалий час переховувався від правосуддя за кордоном. Однак зараз у суді йому вже обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Також правоохоронці встановили, що на території іншої країни перебуває і спільник чоловіка. Прокуратура готує клопотання щодо його екстрадиції.
Досудове розслідування здійснює поліція Ужгородщини за процесуального керівництва Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- На Ужгородщині поліцейські разом з місцевими жителями шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі – дитину повернули додому
- Поліція Виноградова оперативно розкрила умисне вбивство у селищі Королево: підозрювану затримано
- Закарпатські митники зупинили партію контрафактної продукції з Угорщини
- В Ужгороді у суботу та неділю перекриють центр міста - у зв'язку із проведенням "Сакура-фесту"
- СБУ оголосила заочну підозру клірику рпц, який фінансує збройні формування рф і діє в інтересах спецслужб країни-агресора
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинуло двоє людей: поліція проводить розслідування
- На Закарпатті ДБР затримало військового посадовця за вимагання грошей у підлеглих
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті вилучило 8500 пачок фальсифікованих сигарет
- У центрі Ужгорода встановили великодні писанки
- Викрав жінку посеред вулиці: поліція Ужгорода розшукала та затримала зловмисника
- Заблукали у тумані: рятувальники допомогли травмованим туристам спуститися з Чорногірського хребта
- Тиждень роботи пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні
- Збитки на мільйони: на Закарпатті виявлено сотні незаконно зрубаних дерев
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 245 водіїв
- На Закарпатті врятували 19-річного туриста із Краматорська, який заблукав у хащах
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини аварії, внаслідок якої загинув водій мікроавтобуса
- У Мукачеві правоохоронці виявили водія у стані наркотичного сп'яніння
- Закарпатські патрульні посилено контролюють безпеку пасажирських і вантажних перевезень
- Закарпаття: суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 1,4 млн грн за шкоду довкіллю
До цієї новини немає коментарів