Подяку громаді Ужгорода за допомогу військовим передали від 33-ї окремої механізованої бригади
Подяку громаді Ужгорода, керівництву міської ради, депутатському корпусу за підтримку військових та прапор 33-ї окремої механізованої бригади передав напередодні заступник командира з логістики 33 Окрема Механізована Бригада Ян Гнатюк. Із воїном напередодні зустрівся міський голова Богдан Андріїв.
Під час зустрічі обговорили актуальні потреби підрозділу та подальшу підтримку з боку міської ради. Минулого року за запитами керівництва 33-ї бригади із бюджету Ужгорода було виділено 5 мільйонів гривень на потреби підрозділу.
Богдан Андріїв наголосив, що підтримка Збройних Сил України є і залишатиметься пріоритетом для міської влади. Він подякував військовим за захист, вірну службу та підкреслив, що громада Ужгорода глибоко вдячна кожному захиснику і захисниці, які боронять країну. Також міський голова повідомив, що на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться вже цього місяця, планується виділення ще 3 мільйонів гривень для 33-ї бригади, зокрема, на закупівлю дронів.
Ян Гнатюк підкреслив, що кожна допомога є вкрай важливою – як фінансова, так матеріальна, адже допомагає ефективніше виконувати бойові завдання й зберігати життя військових. Кожен внесок громади є свідченням того, що воїни можуть розраховувати на міцний тил і небайдужість земляків.
33-тя окрема механізована бригада була сформована в 2016 році в Ужгороді. У її складі мужньо боронять країну чимало військових із Закарпаття, зокрема й ужгородців. Бригада тримала оборону на Запорізькому та Харківському напрямках, брала участь у запеклих боях за Часів Яр, поблизу Авдіївки, у Кліщіївці та Андріївці. Наразі військові героїчно захищають Україну на Курахівському напрямку.
Хай Бог береже кожного українського захисника і захисницю!
До теми
- Закарпатські фермери можуть подавати заявки на дотацію для утримання поголів'я корів, кіз та овець
- В Ужгороді діє Програма безоплатної стоматологічної допомоги для захисників та родин загиблих, полонених, зниклих безвісти військових
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся із підприємцями Ужгорода
- Виплати для ВПО з 1 лютого 2025 року: хто продовжить отримувати?
- Дошкільні заклади Ужгорода перейшли на 11-годинний робочий день
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Інгою Станітє-Толочкєнє
- Ужгородський ЦНАП – лідер серед Центрів надання адмінпослуг Закарпаття
- Субсидія на оренду житла для ВПО - хто може отримати?
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу
- 517 адмінпротоколів на 450 тис. грн склали в Ужгороді минулоріч за порушення Правил благострою
- Відбулося перше засідання наглядової ради Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - обрали керівництво
- В уряді назвали дату початку виплат переселенцям на оренду житла
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із представниками фонду "Повернись живим" - йшлося про підтримку військових
- Про комунікацію і посилення соціальної підтримки військових та їхніх сімей говорили у Закарпатській ОВА
- Близько 17 тисяч адміпослуг соціального характеру надав ЦНАП Ужгородської міської ради у 2024 році
- Ужгород вперше матиме громадський електротранспорт: місто придбало 9 електробусів
- Майже 18 млн грн субвенції із держбюджету отримав Ужгород для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів
- В Ужгородській міськраді на засіданні Координаційної ради обговорили питання підтримки переселенців
- На понад 7 мільйонів гривень штрафів наклали на водіїв-порушників інспектори з паркування в Ужгороді у 2024-му
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні запрацювало сучасне урологічне відділення
До цієї новини немає коментарів