На Закарпаті працюють понад три десятки помічників ветеранів і демобілізованих

На Закарпаті працюють понад три десятки помічників ветеранів і демобілізованих
Про це інформує Закарпатська ОВА.

 

На Закарпатті працюють 34 фахівці із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб. Необхідну підтримку, консультації захисникам та членам їхніх сімей вони надають у 25 громадах регіону.

З моменту запровадження інституту помічника ветерана в нашій області – з жовтня минулого року – фахівці опрацювали понад 2 700 звернень.

Найбільш затребуваними послугами є роз’яснення гарантій і прав на пільги, допомога в заповненні документів, отримання статусів, координація та підтримка у вирішенні складних питань.

Фахівці із супроводу ветеранів також консультують щодо працевлаштування, проходження реабілітації, отримання психологічної допомоги, започаткування власної справи, участі в низці обласних та державних програм підтримки.

Помічники ветерана вже є в Баранинській, Великоберезнянській, Великолучківській, Верхньокоропецькій, Вилоцькій, Виноградівській, Воловецькій, Горондівській, Драгівській, Дубівській, Жденіївській, Керецьківській, Колочавській, Королівській, Міжгірській, Мукачівській, Нижньоворітській, Оноківській, Перечинській, Рахівській, Сюртівській, Ужгородській, Холмківській, Хустській та Ясінянській ТГ.

Ветеранський простір «ВДОМА» допоможе дізнатися, де працює найближчий до Вас фахівець із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб. Для цього звертайтеся за тел. 050 643 1246 або на електронну адресу [email protected].

Уже у квітні інститут помічника ветерана в області масштабують і на заклади охорони здоров’я. Підтримка, важливі послуги та консультації будуть ще ближчими для наших захисників і захисниць, які проходять реабілітацію.

Нагадуємо, зараз триває 5 етап відбору на посади помічників ветерана. Ознайомитися з вимогами та подати заявку для участі в конкурсі можна до 31 березня на платформі єВетеран.

Помічниками ветеранів можуть стати демобілізовані захисники та захисниці, а також члени їхніх родин. Кандидати, які успішно пройдуть навчання, будуть офіційно працевлаштовані. Кошти на оплату праці місцевим бюджетам спрямовує держава.

Основна мета – допомогти ветеранам успішно інтегруватися в цивільне життя, надаючи підтримку в отриманні необхідних послуг та пільг за принципом «рівний – рівному».

 

 

31 березня 2025р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів