Понад 19 мільйонів доларів на агромістечко для ВПО: на Ужгородщині збудують новий дім для 1000 людей

Минулого тижня під час зустрічі на Закарпатті представники Сіверської громади, Бахмутської РДА, команда «Пліч-о-пліч», забудовники, волонтери та експерти презентували дорожню карту містечка для нових мешканців.
На території Оноківської громади для мешканців Сіверської громади, які вимушено покинули дім через війну, збудують Agro-Village - повноцінне котеджне містечко з житлом, роботою та підтримкою.
Проєкт передбачає, що понад 1000 людей отримають житло, адаптоване під різні потреби. Буде створено 400 робочих місць, з яких 350 - повна зайнятість. Планують, що будівництво триватиме 12 місяців, а перші родини заселяться одразу після завершення першого етапу. Загальний бюджет першого етапу - 2 млн доларів, повне завершення будівництва - понад 19 млн доларів.
Агромістечко, як самодостатня екосистема, що включає фермерські господарства, гідропоніку, переробку, школу, реабілітаційний центр, соціальне підприємництво, кафе, екоенергію, юридичну та психологічну допомогу.
До теми
- Автопарк шкільних автобусів Закарпаття поповнився двома новими транспортними засобами
- Менше черг на кордоні: на Закарпатті готують до відкриття новий пункт пропуску
- 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року
- Ветерани та родини зниклих – у центрі державної політики: у Мукачеві відбулася відкрита зустріч із громадою
- Закарпаття готується приймати дітей із прифронтових регіонів для відпочинку й оздоровлення
- На Закарпатті стартували п?ятиденні навчання для близько 40 фахівців соціальної сфери, які працюють з дітьми з інвалідністю та вразливими сім'ями
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Від заповідності до туризму: на Закарпатті шукають баланс у лісовій сфері
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- У Закарпатській області призначено нового помічника Омбудсмана: акцент – на захист прав ветеранів
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів






До цієї новини немає коментарів