На Закарпатті СБУ та Нацполіція викрили лікаря ВЛК, який за гроші встановлював військовозобов’язаним «важкі» діагнози

СБУ продовжує системну боротьбу зі схемами, що дозволяють чоловікам призовного віку безпідставно уникнути мобілізації.
Так, оперативники СБУ задокументували завідувача неврологічним відділенням однієї з районних лікарень, який за гроші оформляв «пацієнтів» на фіктивне лікування.
За наявними даними, головний невролог однієї з районних лікарень також входить до складу військово-лікарської комісії.
Фігурант за окрему плату фіктивно оформляв охочих уникнути мобілізації на стаціонарне лікування у своєму відділенні. Так само за відсутності «пацієнтів» на них заводилися історії хвороб та призначалося «лікування».
Довідки про «важкі» діагнози надалі давали право «хворим» розпочати процедуру оформлення інвалідності.
Правоохоронці затримали лікаря на робочому місці під час отримання ним неправомірної вигоди за оформлення на «лікування» чергового «пацієнта».
Посадовцю лікувального закладу повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Заходи з викриття протиправної діяльності проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі слідчими ГУ Національної поліції в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
Пресслужба СБУ в Закарпатській області
До теми
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- Боротьба з «нелегальними перевізниками» на Закарпатті: на порушників складено адмінматеріали, вони сплатять чималі штрафи
- На Закарпатті випустили понад 8 тисяч мальків струмкової форелі у річку Ріка
- Закарпатські рятувальники відшукали туристку, яка заблукала біля гори Петрос
- Під виглядом особистих речей водій вантажівки незаконно переміщував 600 упаковок з рідинами для електронних сигарет
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- Наша співачка Мар'яна Матейко запрем'єрить нову українську композицію
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- У Мукачеві прокуратура вимагає стягнути до бюджету понад 4,5 млн грн через порушення при закупівлі мультимедійного обладнання для шкіл
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- Жорстоке вбивство на Тячівщині: за доводами прокурорів підозрювані й надалі під вартою
- На Мукачівщині юнаку повідомили про підозру в умисному вбивстві дядька
- 7000$ за переправлення військовозобов’язаних через держкордон: поліцейські Тячівщини заблокували чергову незаконну схему
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- Екопікнік Chysto.de: на Вільшанському водосховищі активісти зібрали понад 120 мішків відходів
- На Берегівщині прокуратура повернула громаді приміщення будинку культури, за яке понад 3 роки орендар не сплачував кошти

До цієї новини немає коментарів