Резиденції Святого Миколая на Закарпатті 2025: графік роботи

Ужгород. Шелестівська церква в скансені (вул. Капітульна, 33а). Резиденція працюватиме з 1 по 6 грудня. 11:00-13:00 – для колективних відвідувань (дитсадки, класи), 15:00-18:00 – для індивідуальних відвідувань (батьки з дітками).
Обов’язковий попередній запис за номером +38 095 42 40 672. Вхід – донат від 100 грн з особи (кошти на потреби ЗСУ, скринька при вході.
Кожна дитина отримає невеличкий подарунок від музею. Якщо бажаєте, щоб Миколай передав дитині особистий подарунок, – його помічниці та помічники залюбки допоможуть. Також можна передати лист Миколаю – просто повідомте про це під час запису.
Мукачево. Замок «Паланок». Резиденція працюватиме у середньому дворі замку з 28 листопада по 6 грудня (12:00-17:00). На дітлахів чекають спілкування з святим Миколаєм, новорічна фотозона, музичний супровід та написання листа з побажаннями.
Замок «Сент Міклош» у Чинадієві запрошує до резиденції святого Микалая 6 грудня. Попередній запис шкільних груп за телефоном 099 444 55 08.
Резиденція Миколая у селі Завидово, біля Мукачева, прийматиме організовані групи дошкільнят і школярів з 1 по 7 грудня.
У програмі – прикрашання медових пряників кольоровою глазур’ю, виготовлення ялинкових прикрас із природних матеріалів, доглядання за овечками,
святкова фотосесія з Миколаєм.
Попередній запис шкільних груп за телефоном 099 633 5452



До теми
- На кордоні з Угорщиною закарпатки приховали на тілі тютюнове насіння на понад пів мільйона гривень
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- «Книги на лінії фронту»: у Брно відкрилась фотовиставка військовослужбовця Владислава Товтина
- 87 освітян із Закарпаття отримали статус сертифікованих експертів
- Рейди на Закарпатті: 27 порушень в одній фурі та величезні штрафи
- Розтрата коштів під час ремонту траси на Закарпатті — про підозру повідомлено посадовцю обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури
- У горах на Закарпатті на чоловіка впало дерево, медики кілька кілометрів йшли на порятунок пішки
- На Закарпатті затримано далекобійника з Вінниччини, який організовував перевезення «клієнтів» до кордону у спальному відсіку вантажівки
- В Ужгороді стартували додаткові освітні заняття для дітей з ромської громади
- Поліція Закарпаття документує незаконну вирубку дерев на території Свалявського надлісництва
- За матеріалами поліції Берегова судитимуть посадовицю міськради, яка закупила бетонне укриття за завищеною вдвічі ціною
- Смерть немовляти через лікарську помилку: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть акушерку-гінеколога
- У прокуратурі Закарпаття обговорили новели у сфері обліку та статистики
- Завдяки камерам відеоспостереження: у Мукачеві розкрили нічну крадіжку
- На будівлі Закарпатської ОВА підняли прапор корінного народу Криму
- На Закарпатті за матеріалами СБУ підозри отримали ухилянти, які фіктивно влаштувалися «на роботу» в місцевий ліцей
- Закарпатські рятувальники провели масштабні навчання з ліквідації наслідків паводків
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція блокували нову схему для ухилянтів: підозру оголошено начальнику районного ТЦК та СП
- Закарпатські митники та прикордонники розкопали у вантажному вагоні контрафактні сигарети
- Піротехніки знешкодили на Мукачівщині ручну гранату часів Другої світової війни

До цієї новини немає коментарів