До кінця року в місті облаштують 18 дитячих майданчиків
8 серпня презентація дитячого майданчика у дворі буд. № 35 по вул. Капушанській (див. "Ратушу" за 2 серпня) перетворилася на маленьке свято для тутешньої дітвори. Ще б пак, їхній двір не тільки обладнали сучасними "гірками", "стінками" й іншим спортивно-розважальним реманентом. Сюди завітали представники ЖРЕРу, міська влада з м’ячами, морозивом, соками, солодощами тощо.
Тут мешкають кілька сотень дітей, сформувалися власні лідери. Саме з ініціативи Дениса Шикули, який взяв участь у проекті "Хочеш майданчик — напиши листа", виграли тендер. Тепер міська влада міркує над тим, як виконати належне покриття, і готова невдовзі встановити тут баскетбольні щити, ворота для футболу, сітки для тенісу тощо. Такого ж втручання потребують двори по вул. Плеханова, Кірова, Одеській та багатьох інших, де значна скупченість дітей простих ужгородців.
Міський голова Сергій Ратушняк висловив спільне для влади та свідомих городян бажання витягувати ужгородські двори з недопалків, пляшок, сміття, загального занепаду. "Торік ми облаштували сім дитячих майданчиків, до речі, більше, ніж будь-який інший обласний центр, хоча наше місто з-поміж них найменше. У поточному році завершимо облаштування вісімнадцяти,— сказав Сергій Миколайович. — Ставимо за мету в кожному дворі багатоповерхівки встановити дитячі каруселі, створити спортивні майданчики з можливістю гри в баскетбол, теніс. Щоб отримати необхідні кошти, ми і продаємо майно, землю, будемо відвойовувати своє право в ямі з жабами будувати аквапарк, не просячи під це грошей ні від кого".
Зважаючи хоча б на засміченість наших дворів, важко твердити, що це роблять люди, які готові жити в Європі. На переконання мера, з такою засміченістю дворів та розбитими дорогами, не кажучи про інші важливі аспекти, Європі ми не потрібні. А тому маємо в себе створити Європу з поваги до себе самих.
РІО
До цієї новини немає коментарів