Цьогоріч планується оздоровити понад 2 мільйони маленьких українців

16 червня, пройшла селекторна нарада щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році. Вів нараду Дмитро Табачник, міністр освіти, науки, молоді та спорту.

 

1 червня в Україні розпочалася літня оздоровча кампанія, яка перебуває на особистому контролі Президента та керівництва уряду. Цьогоріч планується оздоровити понад 2 мільйони маленьких українців (майже 57 % від загальної кількості дітей). Особливу увагу приділено дітям що позбавлені батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям-сиротам. На оздоровлення дітей у цьому році планується використати більше 1 мільярда 665 мільйонів гривень.
У Закарпатській області працюватимуть 562 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. 337 таборів вже розпочали роботу в першу оздоровчу зміну. На організацію літньої оздоровчої кампанії в області буде залучено понад 24 мільйони.
Наприкінці травня Обласна міжвідомча комісія з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку провела перевірки у закладах, де відпочиватимуть діти. Акцентовано увагу на харчуванні дітей, плануванні роботи таборів, спортивних та розважальних заходах.
На особливому контролі – протипожежні заходи, санітарно-епідеміологічна ситуація. Без погодження з державною санепідеміологічною службою жоден із закладів не відкривався. Через відчутність води у 3-х пришкільних таборах Мукачівського району та вихід з ладу холодильного обладнання у закладі на Хустщині було призупинено їх роботу. Проте протягом доби вдалося усунути недоліки і відновити роботу закладів.
У таборах відпочинку нині за здоров’ям дітей наглядають понад 300 медсестер, більше 350 лікарів. Кожна дитина, яка перебуває у лікувально-оздоровчому закладі проходить медичний огляд.
За словами заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Качура, потрібно стежити за організацією відпочинку не тільки закарпатських, а всіх дітей, які перебувають на відпочинку чи оздоровленні у Закарпатті.
- У нас позитивна динаміка у оздоровчій сфері, врешті так і повинно бути, бо область рекреаційна. Проте, не варто на цьому зупинятися. Ми повинні залучати у цю галузь додаткові ресурси, робити додаткові кроки у напрямку покращення організації літньої оздоровчої кампанії. Всі хто причетний до неї повинні допомагати, вказувати, рекомендувати покращити умови, де виявляються порушення, - наголосив заступник керівника краю Іван Качур.
Важливим фактором позитивної роботи є інформування відповідних органів про відкриття і роботу таборів. Адже, інколи спостерігаються ситуації, коли організатори масового відпочинку дітей не повідомляють про наметове містечко чи інший вид відпочинку і це стає на заваді оперативному усуненню негативних ситуацій.

Прес-центр ОДА

 

17 червня 2011р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів