Іван Габор закликає українців не мовчати далі і не допустити прийняття пенсійного геноциду

"Прийняття пенсійної реформи спрямоване не задля виходу з України кризи, а задля отримання кредиту МВФ, оскільки успіхів в економіці нема, то правлячий режим не зможе довго панувати без бажаних державних грошей", - так коментує ситуацію з підняттям пенсійного віку, доцент кафедри соціальної роботи Ужгородського національного університету, голова Закарпатської обласної організації Української Народної Партії Іван ГАБОР.

 

На думку політика, сьогодні уночі, пропрезидентська парламентська більшість прискорено по при все готова прийняти не професійно підготовлений, антинародний проект пенсійної реформи, - "влада не проаналізувала досвід інших розвинених країн, не врахувала тривалість життя пересічного українця, що на 14 років менша, ніж у європейця та не почула застереження незалежних фахівців та науковців, які жваво обговорювали цю тему".
За його словами "розвинені країни проводили пенсійну реформу в фазі економічного підйому, коли внаслідок економічних реформ зростали потреби у робочій силі. Натомість, у нашій ситуації, паперове збільшення робочого віку посилить безробіття, - громадяни передпенсійного віку, які вже чекали омріяної пенсії не матимуть ні робочого місця, ні пенсій". Іван Габор зазначає, що уряд "при нарахуванні пенсійного стажу не повинен порушувати Конституцію, яка забороняє погіршувати матеріальне становище громадян". Оскільки, старі правила нарахування стажу для певної категорії громадян мають зберегтися на чітко визначений перехідний період.
Також, він нагадує, що команда УНП наголошувала, що "провести реформу можна тільки тоді, коли подовження пенсійного віку не загрожуватиме втратою роботи та буде впроваджено накопичувальну систему нарівні з солідарною". На думку представника УНП "держава має гарантувати через відповідну систему резервування, страхування, встановлення правової відповідальності, що особисті пенсійні накопичення громадян не з`їсть інфляція, не знищить економічна криза та не вкрадуть приватні пенсійні фонди".
"Надзвичайно прикро, що нав’язана політичними шоу думка заставила мовчати українське суспільство, яке немов набрало у рот води", – зауважує Іван Габор.
Тому, голова Закарпатської УНП закликає українців не мовчати далі і не допустити прийняття пенсійного геноциду та "замислитись над своїм майбутнім сьогодні, аби потім не працювати змушено на десять років більше, щоб отримати право на свою хоч і мізерну, але все ж таки гарантовану державою пенсію".

 

08 липня 2011р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів