На Закарпатті тривають перевірки суб’єктів господарювання на предмет ліцензії на пальне

З метою посилення контролю за обігом пального в області, податкова служба активно перевіряє дотримання норм законодавства щодо наявності ліцензії на зберігання пального суб’єктами господарювання.
Зокрема, наголошується, право на отримання відповідного документа мають всі зареєстровані підприємці. Наразі на території Закарпаття 674 діючі ліцензії.
Більше – у сюжеті TV21 Ungvár:
До теми
- Роботодавці перерахували понад 17 млрд грн податку на доходи із фізичних осіб, які працюють на Закарпатті
- У 2025-му закарпатські митники оформили понад 124 тисячі експортно-імпортних та транзитних декларацій
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 34 млрд грн податкових платежів
- У 2025 році Закарпатська митниця скерувала у Держбюджет понад 25 мільярдів гривень
- Закарпатська митниця: цьогоріч збільшилося ввезення електромобілів
- У бізнесовій спільноті Закарпаття з початку року – понад 6500 новостворених суб’єктів господарювання
- З початку 2025 року Закарпатська митниця вже видала понад 6 тисяч сертифікатів на експорт товарів
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 31,5 млрд грн податкових платежів
- Закарпатська митниця: надходження до Держбюджету щороку зростають - за 11 місяців 22,7 млрд грн
- На Закарпатті податківці видали суб’єктам господарювання 6837 ліцензій на право торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального
- Досягнуто понад 50 мільйонів кВт·год чистої енергії, виробленої завдяки вітрякам у Нижньоворітській громаді
- Закарпатський експорт у 2025 році наблизився до $1 млрд — дані за дев’ять місяців
- У результаті ревізії тергромаді на Закарпатті відшкодовано близько 700 тисяч гривень
- Платники Закарпаття з початку року сплатили майже 11,4 млрд грн ЄСВ
- Понад 6,6 мільярда гривень податків сплатив цьогоріч релокований на Закарпаття бізнес
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – майже 1,3 млрд грн єдиного податку
- Понад 308 млн грн податків сплатили закарпатські лісові господарства ДП "Ліси України" протягом 2024 року
- Інвестиція у майбутнє: релокована компанія SHEMAX презентувала в УжНУ сучасне обладнання
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 27,6 млрд грн податкових платежів
- Понад 20 млрд грн митних платежів скерувала у Держбюджет Закарпатська митниця за 10 місяців 2025 року

До цієї новини немає коментарів