ФЕЛЬДМАНА ВИПУСТИЛИ З ТЮРМИ
Екс-керівника банку "Слов'янський" Бориса Фельдмана випущено з тюрми.
За даними джерел, Фельдман був звільнений умовно-достроково в зв'язку з тим, що він відбув більше половини строку покарання. Ця норма застосову?ться, якщо засуджений проявив зразкову поведінку під час відбування покарання.
Як відомо, у 2002 році Фельдмана було засуджено до 9 років в'язниці. Як стверджувала податкова адміністрація, Фельдману інкримінувалися факти розкрадання коштів у сумі 7,4 мільйона гривень і ухиляння від сплати податків на суму понад 1 мільйон гривень
Навесні 2004 Верховний суд зменшив термін ув'язнення Фельдмана до 5 років.
Верховний Суд відмінив вирок стосовно ухилення від сплати податків, закривши справу через відсутність складу злочину. За епізодом розкрадання коштів в особливо великих розмірах Верховний Суд пом'якшив вирок з 9 до 5 років тюрми.
Справа Бориса Фельдмана ? зафіксованою на записах Мельниченка, де її обговорюють президент Кучма і тодішній глава Державної податкової адміністрації Азаров.
До цієї новини немає коментарів