В Ужгороді протягом 11-14 грудня відбудуться акції протесту
Комітет національного порятунку в м. Ужгород закликає всіх, кому не байдужа доля України, Закарпаття та майбутнє народу, взяти участь в акціях протесту, метою яких є відставка голови Закарпатської ОДА Івана Різака, начальника УМВС України у Закарпатській області Василя Варцаби, прокурора області Володимира Лемака та начальника ДПА у Закарпатській області Андрія Скіб’яка.
Загальнообласний мітинг під цими гаслами розпочнеться на пл.Народній в Ужгороді у вівторок, 14 грудня, о 9.00 год. Окрім цього, 11 та 13 грудня відбудеться пікетування будинку облдержадміністрації. Початок о 10.00 год.
ой ната,ната чи лише не ти граната у бандюків в штанах ?
для них може ти й граната,а для інших
просто легкий трах.
шкода , що пан Варцаба з доброї сільської сімї,але якщо він знову повернеться і буде пасти кіз в кобилецькій поляні в генеральському мундирі всі порозумінням поставляться і може несміятимуться .
А через рік-два заблокуємо в ОДА Балогу, Ратушняка та їхніх ставлеників в правоохоронних органах! Клас!!!!!!!!! А взагалі, досвід по блокуванню треба у Гітлера перейняти. Леніград заблокував, так заблокував! І партію для таких, як ви, треба нову придумати і так і назвати :"Блокада"
Заблокувати їх на тиждень - або здадуться або поздихають як таракани
Yes!