Ужгородська молодь обирає найчастіше орбітрек для тренувань в домашніх умовах
Люди, які дбають про своє здоров’я та хочуть мати гарну фізичну форму, здебільшого відвідують спортзали. Там вони до сьомого поту "зганяють" лишнюю вагу та зміцнюють м’язи. Для цього є досить широкий асортимент тренажерів. Як розповів Ужгород.net, один із відвідувачів ужгородських спортклубів Сергій Сирохман, в місяць абонемент в середньому коштує 300 гривень. Але він ще на початку року придбав акційний - за 1,5 тисяч гривень, і відвідує спортзал на свій розсуд.
Та з часом кожен задумується про покупку тренажера для дому. Звичайно, для цього потрібні гроші та вільне місце в житловому будинку або квартирі. Нині найчастіше для тренувань в домашніх умовах набувають бігову доріжку, орбітрек або навіть велотренажер.
40-річний ужгородець Михайло Свида вирішив вдома займатися спочатку на біговій доріжці. "Заліз" в інтернет, вивчив кожної доріжки функціональність, доступність у використанні та ціну, і зупинився на середній - вартістю 10 тисяч гривень. Також врахував, що нею користуватимуться і решта членів сім’ї. Потім придбав ще 6 тренажерів (гіперекстензія, орбітрек, лавиця Скотта, шведська стінка з аксессуарами, вертикальна тяга, лавиця для пресу), які в сукупності йому обійшлися у 30 тисяч гривень. Благо, що габарити власного будинку дозволяють виділити цілу кімнату для домашнього спортінвентаря. Зате тепер всі домочадці у вільний від роботи та навчання час зміцнюють м’язи та організм.
А от 18-річна студентка Крістіна полюбляє кататися на лижах. І щоб не сумувати на весні, влітку та осені за досить екстримальним видом спорту, попросила батьків придбати їй орбітрек. Ті поїхали до Угорщини напередодні Великодніх свят і купили за акційною ціною – 200 $ еліптичний тренажер. Тепер їх донька майже щодня здійснює рухи по еліптичній траєкторії, які нагадують їзду на лижах.
Вона - другокурсниця ужгородського вишу багато часу проводить сидячи на заняттях, або вдома, ретельно готуючись до пар. Увесь основний час молода дівчина проводить у незручній для тіла позі, від якої частенько "ниють" спина, шия, "затікають" ноги та руки. Тому орбітрек дуже виручає вдома. "Це дуже зручна форма тренування для всіх основних груп м’язів: ніг, сідниць, стегон, а також м’язів рук, плечей, грудей і спини, - каже молода дівчина. - Тренажер дозволяє мені тримати в нормі вагу, зміцнює та розвиває витривалість організму, поліпшує координацію рухів. Після 40-хвилинного тренування я почуваю себе на багато краще, добре працює серце, зміцнюється організм". Тож подарунок батьків пішов на користь!
Але тренування в домашніх умовах не кожен "здолає" психологічно. Адже для цього потрібно бути ще й дисциплінованим. Тож, якщо відчуваєте, що ліньки займатися вдома, то краще піти в тренажерний зал. Там кваліфікований інструктор змусить вас добре попрацювати.
Ужгород.net.
До цієї новини немає коментарів