Нардеп із Закарпаття пролобіював скорочення пільг обранцям
Так зокрема скасовується виплата заробітної плати депутатам, які припинили виконання повноважень протягом одного року, в окремих випадках - двох, а в окремих випадках до виходу на пенсію у розмірі 50%.
Скасовується виплата двохмісячіної допомоги на оздоровлення під час відпустки. Також скасовується виплата дванадцятимісячних посадових окладів при виході на пенсію депутатів, безоплатне забезпечення путівками під час відпусток, державне страхування за рахунок коштів із держбюджету.
Скасовується право депутата на безплатне користування всіма видами транспорту і встановлюється ліміт коштів на проїзд для виконання депутатських повноважень.
Скасовується право забезпечення службовим житлом або компенсації для поліпшення житлових умов. Для депутатів, які територіально знаходяться більше ніж за 30 кілометрів від меж Києва передбачається можливість видачі ліміту коштів для винаймання готелю.
При чому це надання здійснюється за заявою, список депутатів, які просять про такі кошти, підлягає опублікуванню в газеті "Голос України".
В цьому законі, однак не зачеплена проблема пенсійного забезпечення, тому що спеціальний режим пенсійного забезпечення мають не тільки народні депутати, а більш ніж 10 категорій громадян України, - пояснив Віктор Пинзеник, представляючи закон у ВР.
Скасування матеріальної допомоги народним депутатам дасть близько 15 млн грн економії - порахував заступник голови фракції "Удар" нардеп Віктор Пинзеник.
"На кожного депутата встановлюється ліміт коштів, які видаються, ти повинен укластися в ліміти. Не вкладаєшся - твої проблеми ... Неприпустимо, коли ймовірно категорія далеко не бідних людей користується особливими преференціями", - сказав Пинзеник.
До цієї новини немає коментарів