Як у нової влади слова розходяться з ділом
"Треба було виступати в перший же день після перемоги Майдану. Тоді мали переконати суспільство, що нова влада буде дослухатися до думок східних та південних регіонів. Це було б головним чинником того, що вони зробили вибір на користь єдності", - зазначив він.
Експерт наголосив, що багато політиків покладаються на силу слова. "Але за останні роки вона була дуже девальвована. Всі знають, що політик може гарно говорити, але діяти по-іншому. Поруч із розумними та правильними словами Яценюка ми побачили дії "свободівців" у Національній телерадіокомпанії. Вони посіяли страх і породили захисний порядок денний. Жителі Півдня та Сходу тепер можуть побоюватися, що завтра до них прийдуть бойовики зі "Свободи" чи "Правого сектору" і будуть не тільки пам'ятники Леніну валити, а й нав'язуватимуть своє бачення їхнього майбутнього", - зауважив Золотарьов.
"Яценюк виступає про те, що заборонити Партію регіонів можуть лише виборці. А наступного дня В'ячеслав Кириленко (народний депутат від "Батьківщини" - Gazeta.ua) вносить законопроект про заборону КПУ. Що тепер говоритимуть росіяни? Що коли Гітлер прийшов до влади, в першу чергу заборонив комуністів. Враховуючи ці дії, які йшли після виступу Яценюка, до наступної навіть дуже гарної його промови вже можуть не дослухатися", - додав політолог для Gazeta.ua.
Нагадаємо, у своєму зверненні до мешканців сходу та півдня України Яценюк обіцяв оберігати мовні права українців і розширювати повноваження регіонів.
До цієї новини немає коментарів