Талановитих закарпатських дітей конкурсу «Мій рідний край» нагородила чеська делегація

Керівництво Закарпаття та Височини нагородили переможців та лауреатів шкільного конкурсу «Мій рідний край»

 

Гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек, голова обласної ради Іван Балога сьогодні в «ПАДІЮНі» нагородили переможців та лауреатів конкурсу шкільного малюнку «Мій рідний край».

Його організаторами є край Височина Чеської Республіки, департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

Конкурс проведено серед учнів – гуртківців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 16 міст і районів області віком 7 –10 років. Загалом в  конкурсі  взяло участь  698 дітей. 160 робіт – переможців міського та районного етапу конкурсу представлено  на обласній  виставці.  

Він пройшов у два  етапи – протягом травня і червня  - на  рівні  районів (міст), а в серпні-вересні – на  обласному рівні. За  підсумками районного (міського) конкурсу  відібрано  по 10 кращих робіт на обласний етап – виставку,  яка влаштована у фойє ІІ поверху Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн».

«Я щиро радий, що такий    конкурс ми змогли провести. В ньому взяла участь майже сімсот дітей із усіх куточків Закарпаття. Це свідчить про вагу конкурсу. Впевнений, що серед його учасників є і майбутні професійні митці», - звернувся до присутніх у залі гетьман Їржі Бєгоунек.

Голова облради Іван Балога подякував педагогам за цю чудову подію, й привітав освітян з професійним святом.   

«Талант треба виховувати з дитинства. Наші спільні з чехами проекти спрямовані в першу чергу на підтримку підростаючого покоління. Сьогодні на конкурс представлені унікальні роботи, адже діти бачать свій рідний край щирим серцем», - вважає керівник ради.

Керівництво Височини та Закарпаття вручили призи переможцям та лауреатам конкурсу «Мій рідний край». Перше місце на конкурсі здобула Юдіт Мужаї, семирічна вихованка Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин за роботу „У рідному краї і серце співає”. Друге посіла восьмирічна вихованка Міжгірського районного Будинку дитячої творчості на базі Синевирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Ольга Росінко за роботу „Моє село”. Третє місце – за десятирічною Ольгою Вербищук. Так оцінили вихованку Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Велика родина».

 

 

Прес-служба облради

 

 

 

03 жовтня 2014р.
Çàãðóçêà...

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів